Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Samsung ICU 100 - wyświetlanie menu

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 121
  • 429
  • 0

Samsung ICU 100 - wyświetlanie menu

Dzięki za odpowiedź, ale...

No właśnie. Wskazałem post jako rozwiązanie, jednak pisanie PW w stylu "Oznacz mój post jako rozwiązanie" jest chyba niezbyt taktowny?  To raz.

Dwa, podany link dotyczy IWU-200 i kwestii "karuzeli". Przypomnę tylko, pytałem o ICU-100 i samoczynnego ukrywanie OSD, a nie "karuzeli".

 

 

Co zaś do meritum. Fakt, ICU-100 jest nieporównywalnie szybszy od Horizon. Przypomina mi nieco Samsunga HD5000 z CP. Tam jednak, podobnie do Horizon, OSD nie tylko wyłączało się po kilku, kilkunastu sekundach, ale i można było ustawić czas, po którym owo menu się wyłączy.

 

@ketrasaArtur 

Twoje rozwiązanie z pozostawianiem dekodera włączonego nie jest tym, którego oczekiwałbym. Poza tym jest nie do zrealizowania z bardzo błahego powodu - używam pilota Logitech Harmony, więc musiałbym dodatkowo konfigurować opcję braku wyłączania dekodera. I nie mam pewności, czy można tak to skonfigurować. 😉

________________
* Wpis poddany edycji – moderator Kinga


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Samsung ICU 100 - wyświetlanie menu

@mrosi73 ja podałem swoje rozwiązanie, jakie realizowałem, kiedy miałem jeszcze telewizję od Orange. Ogólnie nie podoba mi się obsługa dekoderów, a poza tym coraz mniej korzystałem z TV, wiec nie było sensu dalej utrzymywać usługi telewizyjnej. Obecnie są dużo lepsze rozwiązania, niż tradycyjny TV do oglądania.

________________
* c.d. dyskusji w Pogaduchach 2.0  – moderator Kinga


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 121
  • 429
  • 0

Samsung ICU 100 - wyświetlanie menu

Przyznam, że dopóki musiałem korzystać s kilku pilotów (dekoder, TV, wzmacniacz, odtwarzacz CD, tuner), było to uciążliwe. Teraz? Niekoniecznie. Logitech Harmony robi robotę. Niestety, firma odeszła od produkcji pilotów, a szkoda. Owszem, jest appka na telefony, ale raz - nie jest ona aż tak funkcjonalna jak "tradycyjny baton", a dwa - nie wszystkie telefony mają port IR.