Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Samsung ICU 100 AVout

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Samsung ICU 100 AVout

Tak, tylko to co dzieje się na wyjściu AV dekodera nie zawsze pokrywa się z tym co dzieje się na "głośniku". Są miliony urządzeń na rynku, więc może być taka sytuacja może mieć miejsce

Co do jakości sterowań głośności. Soft w ICU jest średnio "ogarnięty". Poza tym nadawcy dają Orange różną głośność na wejściu, Orange swoje "telepie". Więc może być tak jak tu https://nasz.orange.pl/t5/Dekodery-i-inne/Poziom-d%C5%BAwi%C4%99ku-TV-z-dekodera-Samsung/td-p/34266

Tylko jeśli ustalił byś przyczynę, czemu Horizon powodował problem po rezygnacji z parowania pilotów, to miałbyś jasność. Jedyna różnica z Orange, to brak parowania.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 6
  • 0

Samsung ICU 100 AVout

Wiem że to nie temat o Horizonie ale jak już o nim mowa to na jego wyjściu liniowym Audio sygnał był stały i nie było można go w żaden sposób regulować. W mediaboxach (przed Horizonem) regulacja sygnału na wyjściu Audio była możliwa za pomocą dekodera.


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Samsung ICU 100 AVout


vdsl2 napisał:

Może poproszę @Wiktor i będzie dysponował informacja czy jest możliwe sterowanie regulacja dźwiękiem przy pomocy pilota od dekodera na przykład przy wyłączonym TV a słuchanie tylko radia. 


Nie jestem dysponentem tej informacji ;-)... Ale postaram się zasięgnąć języka i jak będę miał mięso na ladzie, to się nim podzielę 😜

 

/Rozumiem, że żaden Heroes nie ma tv z ICU100? Przynajmniej na razie? :P/

Anonim

Nie dotyczy

Samsung ICU 100 AVout

@WiktorGdyby miał to nie prosił o pomocEmotikon: Smutny


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Samsung ICU 100 AVout


vdsl2 napisał:

Gdyby miał to nie prosił o pomocEmotikon: Smutny


Miałem bardziej na myśli tych, którzy się nie wypowiadali tutaj. Eh! I właśnie coś, co kiedyś zaproponowano w tym pomyśle, przydałoby się teraz Robot pokazuje język... Odpowiedziałaby tylko ta osoba, która ma światełko.

 

(Jakoś mi się wydawało, że @mabud73 coś świergotał o światełku... Ale może mi się tylko to przywidziało i chodziło jednak o... pierniki Emotikon: Język).

@Michu_t
wici zostały zapuszczone... Jak tylko będę coś wiedział, to - wiesz 🙂


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 94
  • 167
  • 10

Samsung ICU 100 AVout


Michu_t napisał(-a):

Fajnie by było gdyby więcej niż jedna osoba rozwiała moje wątpliwości.


Potwierdzam. Specjalnie przed chwilą sprawdziłem. Mam ICU 100 i podłączony do niego stary analogowy wzmacniacz kablem jack->2x cinch (analogowe audio). Podczas regulacji głośności pilotem od dekodera na wyświetlaczu pojawiają się cyferki od U00 do U16 i dźwięk w głośnikach wzmacniacza się ścisza i zwiększa głośność - gałka regulacji głośności wzmacniacza nieruchoma. 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 113
  • 71
  • 7

Samsung ICU 100 AVout

U mnie również działa.

Co ciekawe, działa nawet na tych kanałach, gdzie przez optyk i HDMI nie działa.

Przykładowo kanał 231. Przy podłączeniu przez optka STB nie reaguje na zmianę poziomu głośności ale przez AV już tak.


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Samsung ICU 100 AVout

@gmarek, @ViPER... 🙂
Wielkie, wielkie dzięki, że to sprawdziliście.

 

@Michu_t powyższe wpisy powinny Cię chyba usatysfakcjonować 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Samsung ICU 100 AVout

@Michu_t Również potwierdzam, że sterowanie działa przez jack cinch.


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Samsung ICU 100 AVout

No i gitara 🙂

▬▬▬

@Michu_t jeśli któraś z odpowiedzi zawarta w tym temacie okazała się przydatna, śmiało - oznacz ją 🙂

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.