Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowy dekoder?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 43
  • 14
  • 0

Nowy dekoder?

Od jakiegoś czasu pojawiają się informacje o pojawieniu się przed końcem roku nowego dekodera TV Orange. Wspominal o tym nawet rzecznik prasowy.

Jak wiemy francuzi dostali już nowy sprzęt w minione wakacje.

Może ktoś dysponuje dokladniejszymi informacjami.

W lutym kończy misię umowa, mam funpack ze starym pakietem podstawowym.

Tv dziala bez najmniejszego problemu- można powiedzieć perfekcyjnie poprzez router Asus DSL AC 68U.

Przedlużylbym chętnie umowę z jednym z nowych pakietów od Orange i do tego Canal+

jednak obecny dekoder jest bardzo slabym punkte, oferty i gdybu tylko pojawil się nowy sprzęt to bym się zdecydowal.

Więc może ktoś z Orange jest w stanie uchylić rąbka tajemnicy w tym temacie?

42 ODPOW. 42

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Nowy dekoder?

Nie licz, że ktoś Ci zdradzi na forum przed premierą.

Nawet jak ktoś z Orange wie, to podpisuje dużo klauzul, żeby tego nie wyjaśniać.

Na dniach na pewno ruszy nowy tzw. sezon komercyjny na święta (tak to już pora).
Może wtedy się pojawi?

Mam też dla Ciebie nieco słabą wiadomość.
Jeśli chciałbyś przejść na ofertę nowych pakietów od Orange, to na dziś nie ma tam Canal+.
https://www.orange.pl/b/binaries/PL/660/4103968368.pdf Ew. zostaje oferta od nc+.


Ew. z tego co widzę na stronie Orange ruszyły prace nad aktualizacją listy kanałów, np. dla satki (DTH) ma pojawić się pakiet Optymalny od 3.11.2016 http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2003890/4103968368.pdf
więc może i dla IPTV będzie coś zmienionego.
Wydaje mi się, że na dniach dowiemy się o zmianach.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 76
  • 54
  • 1

Nowy dekoder?

@Doliwa, dokładnie tak jak napisał @Piotrekk85. Nie możemy zdradzać takich informacji. 🙂

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Nowy dekoder?

I kto już ktoś zrobił przeciek publikując listę kanałów 🙂

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 43
  • 14
  • 0

Nowy dekoder?

@Piotrekk85 z tego co widzę to mogę aktualnie zamówić pakiet TV Orange i do tego dołożyć np Start z Canal+


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Nowy dekoder?

No tak, ale średnio wychodzi o cenę. Bo sporo kanałów się pokrywa.
A masz IP czy SAT? jak masz telewizję?

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 43
  • 14
  • 0

Nowy dekoder?

Mam IPTV. Cena wychodzi mi i tak lepsza niż obecnie. Mam aktualnie NC+ (145/mies) do tego CP (79/mies)

Biorąc w orange maksymalny (99,90) z Start Canal+(69) wychodzimi taniej no i dekoder tylko jeden.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Nowy dekoder?

Ale 99,90 to jest tylko za pakiet.
Doliczasz opłatę za neo+tv lub za funpacka?

 

Ew. teraz kilka początkowych miesięcy z maksymalny jest za free.

Ale branie jednoczesne maksymalnego i start z canal+ nie jest opłacalne (mimo kilku kanałów i Canal+).


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 43
  • 14
  • 0

Nowy dekoder?

Wiem ale i tak taniej wyjdzie 🙂

obecnie place za funpack 108 + NC+ 145 + CP 79 w sumie jakieś 332

W Orange wyjdzie neo z utrzymaniem lącza 99 + optymalny 99 + Canal+ 69 czyli ok 267

Taniej o jakieś 65

Mniej "zlomu" przy telewizorze to też + 😉

Jedynie dekoder jest na - niestety

I nie chodzi mi o jakieś cuda, sprzęt ma wyświetlać TV dobrze i sprawnie nagrywać + ustawienie wlasnych kanalów mi wystarczy.

Mam Evoboxa z możliwością nagrywania 4 kanalów jednocześnie i co z tego jeśli oferta jest taka że to calkowicie niepotrzebne.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Nowy dekoder?

Na dziś radziłbym poczekać na ofertę świąteczną, chyba, że gonią Cię terminy w CP ze złożeniem rezygnacji.