Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

MENU dekodera Samsung ICU 100 - kilka pytań.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 212
  • 594
  • 5

MENU dekodera Samsung ICU 100 - kilka pytań.

Pomijając wkurzająco pojawiające się menu po uruchomieniu dekodera, chciałbym spytać, czy powyższym menu dekodera w MOJA STREFA - ORANGE RACHUNKI macie tam jakieś rachunki, bo u mnie cały czas w tym kafelku jest pusto, mimo, że już dostałem kilka rachunków...?

To samo w SKRZYNCE WIADOMOŚCI, dostaliście kiedykolwiek jakąś wiadomość do tej skrzynki...?

3 ODPOW. 3

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

MENU dekodera Samsung ICU 100 - kilka pytań.

ICU 100 niestety posiada "dziury" w oprogramowaniu. Mam puste menu faktur, wiadomości żadnych i braki w opisie filmów VOD. Znalazło by się tego więcej, ale liczę na poprawę w ewentualnej aktualizacji...Co do menu startowego, konieczne jest zastosowanie możliwości wyłączania w opcjach, też w aktualizacji...ale to niestety chyba nie tak prędko...


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 212
  • 594
  • 5

MENU dekodera Samsung ICU 100 - kilka pytań.

Rozumiem, dzięki za odpowiedź... a już myślałem, że tylko ja mam coś nie tak, faktury dostaję na maila, a w menu PŁATNOŚCI pusto..

 

Szkoda, że z tego co widzę w Orange aktualizacje oprogramowania są tak bardzo rzadko, wręcz sporadycznie..


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

MENU dekodera Samsung ICU 100 - kilka pytań.

U mnie jest wiadomość z piątku ( tylko nie wiem z którego )      .. Kamertyner .. - polski hit już u naz !