Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

SAGEMCOM UHD88 dwa wejścia antenowe

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

SAGEMCOM UHD88 dwa wejścia antenowe

@Anonim  skoro podałeś instrukcję, to racz zwrócić uwagę na jej 7 stronę... 

 

uhd88.PNG  wyraźnie jest napisane, że jeśli konwerter ma drugi przewód ... 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 3
  • 0

SAGEMCOM UHD88 dwa wejścia antenowe

No właśnie tutaj jest rozbieżność. Bo w instrukcji ( z linka od vdsl2) na stronie 5 gniazdo 2 jest zaznaczone jako nieaktywne więc po co tam coś podłączać? Zobacz również, że w instrukcji z mojego linka informacja na stronie 7 wygląda inaczej. 

Jeżeli dwa gniazda są aktywne to myślę, że można oglądać jeden a nagrywać drugi program, ale nikt tego nie potwierdził.

 

Ale właśnie w instrukcji od vsdl2 można przeczytać na stronie 28

"Użytkownicy Orange TV w technologii światłowodowej mogą jednocześnie nagrywać wybrany kanał i oglądać inny. W przypadku telewizji w technologii satelitarnej jest to możliwe tylko w przypadku użycia konwertera podwójnego (twin). Zastosowanie rozdzielacza sygnału lub konwertera typu monoblock nie daje takiej możliwości. Dla Orange TV przez linię telefoniczną jest możliwość nagrywania tego kanału, który jest aktualnie oglądany."

Anonim

Nie dotyczy

SAGEMCOM UHD88 dwa wejścia antenowe

@JA40Tylko to co piszesz o stronie 28 tyczy się dla telewizji IPTV a nie DTH czyli SAT.

Edit @Misiek62 Taki dekoder umożliwia nagrywanie i oglądanie to co chce osiągnąć @JA40

http://ncplus.pl/Oferta/Dekodery/mediaBOX-hd-PVR-500-GB


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 3
  • 0

SAGEMCOM UHD88 dwa wejścia antenowe

"W przypadku telewizji w technologii satelitarnej jest to możliwe tylko w przypadku użycia konwertera podwójnego (twin). Zastosowanie rozdzielacza sygnału lub konwertera typu monoblock nie daje takiej możliwości. " (str 28) 

Tu jest napisane dokładnie o dth, bo tak inaczej nazywa się technologia satelitarna.

 

Anonim

Nie dotyczy

SAGEMCOM UHD88 dwa wejścia antenowe


JA40 napisał(-a):

"W przypadku telewizji w technologii satelitarnej jest to możliwe tylko w przypadku użycia konwertera podwójnego (twin). Zastosowanie rozdzielacza sygnału lub konwertera typu monoblock nie daje takiej możliwości. " (str 28) 

Tu jest napisane dokładnie o dth, bo tak inaczej nazywa się technologia satelitarna.

 


@JA40A masz taki dekoder ?


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10887
  • 150

SAGEMCOM UHD88 dwa wejścia antenowe

Najlepiej by było, gdyby się w tym temacie wypowiedziała osoba korzystająca z tego typu dekodera i wejścia sat2... Emotikon: zakłopotany

 

Postaram się @JA40 coś na ten temat dowiedzieć... Emotikon: Szczęśliwy. Nie wiem jednak kiedy wrócę z informacją zwrotną.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 3
  • 0

SAGEMCOM UHD88 dwa wejścia antenowe

Do @Anonim: nie mam, dlatego chciałbym się dowiedzieć, bo zastanawiam się nad ofertą.

Do @Wiktor: ok poczekam. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

SAGEMCOM UHD88 dwa wejścia antenowe


vdsl2 napisał(-a):

@JA40Tylko to co piszesz o stronie 28 tyczy się dla telewizji IPTV a nie DTH czyli SAT.

Edit @Misiek62 Taki dekoder umożliwia nagrywanie i oglądanie to co chce osiągnąć @JA40

http://ncplus.pl/Oferta/Dekodery/mediaBOX-hd-PVR-500-GB


@Anonim  przecież temat nie o urządzeniach konkurencji... tylko o tym czy warto wejść w Orange tv ... ale skoro rzuciłeś info o dekoderze NC+ to ja podam o takim który oferuje CP http://satkurier.pl/news/124222/nowy-dekoder-evobox-pvr-produkcji-cyfrowego-polsatu.html

Anonim

Nie dotyczy

SAGEMCOM UHD88 dwa wejścia antenowe

@Misiek62Znam ten dekoder od Polsatu tez go podłączałem u mojego znajomego tak samo od NC+

Tylko zastanawia mnie co jest napisane w instrukcji od Orange raz napisane nieaktywne a potem ze niby można podłączyć? 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

SAGEMCOM UHD88 dwa wejścia antenowe

Widzisz @Anonim, tu się z Tobą zgadzam, że autor instrukcji nie zachował jednolitego podejścia w zakresie informowania o możliwości odbioru sygnału na tym drugim gnieździe.