Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

Ok, dzięki wielkie za pomoc. 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3182
  • 7343
  • 133

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

ORANGE EKSPERT - Jak wgrać Ekstra kartę eSIM do zegarka Samsung?

 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

Kolego Gustaw, czytałem Twoje informacje i muszę przyznać, że konsultanci orange mogliby się od  Ciebie uczyć. Reasumując mój 805 z klonem działda od tygodnia 🙂 .

Jeszcze raz dzięki za porady.

Pozdrawiam

 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 28
  • 38
  • 0

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

Panowie i Panie 

Żeby wydłużyć pracę baterii nawet do ponad 2 dni w Galaxy watch i Gear S3 należy wyłączyć wszystkie powiadomienia w aplikacji Samsung health. Sprawdzone i działa na Galaxy watch SM-R805 z ekstra eSIM. 😀 Należy też sprawdzić pomiary baterii z Tarczy zegarka jeżeli są duże to wyłączamy czujniki w tarczy w zakładce Uprawnienia w zegarku. Jeśli mamy ich więcej to we wszystkich wyłączamy. Udanej zabawy życzę 😊


Zespół Nasz Orange
  • 2815
  • 10745
  • 150

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

To ja może jeszcze napomknę nieśmiało do autora tematu - @Zdave 🙂

 

Jeżeli uważasz, że któryś z postów zasłużył na oznaczenie (wyróżnienie, dzięki któremu inni użytkownicy będą mieli łatwiej dotrzeć do przydatnych informacji), to - śmiało! - skorzystaj z przycisku 'Oznacz jako rozwiązanie' Bardzo szczęśliwy robot


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

@Jaro4700 miałem ten sam problem, zegarek z niemieckiego Amazona z obsługa LTE, i nie mogłem go aktywować z dodatkowa karta eSim z Orange, ale udało mi się rozwiązać problem.

 

Co należy zrobić, zmienić kod CSC na kod Orange czyli OPV, i wtedy zegarek pozwala na konfiguracje karty eSim.

 

Zmiana kodu CSC jest opisana na stronach XDA, troszkę jest z tym zabawy ale nie wymaga reinstalacji softu, taka drobna uwaga zmiana kodu powoduje reset do ustawień fabrycznych telefon.

 

 

 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

Można o jakąś instrukcję po Polsku, aby to zrobić? Będę wdzięczny.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 212
  • 594
  • 5

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

Przymierzam się do kupienia tego zegarka w Orange, przeczytałem ten wątek od początku i rozumiem, że usługa parowania poprzez LTE eSIM od maja tego roku działa już właściwie.

 

Jednak mimo wszystko chciałbym spytać, bo nie wszystko jeszcze do końca rozumiem, czy ten zegarek można sparować eSIM z dowolnie wybranym numerem z Orange ?

Posiadam Orange Love i dwa numery i chciałbym zostać przy tym, który używam od lat, a nie zmieniać dla zegarka na jakiś inny..

 

Czy ten zegarek w swoich ustawieniach posiada polskie menu...?... bo data na przykład wyświetla się po angielsku,,


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

Sprzedałem Gear S2 z eSIM i kupiłem Samsung Watch 42 815F z Anglii. Zmieniłem kod regionu na OPV i działa w Orange.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 212
  • 594
  • 5

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

Kupiłem Galaxy Watch LTE eSIM i chciałbym spytać posiadaczy konkretnie tego modelu, co oprócz rozmów i wiadomości będzie mi działało w zegarku i w aplikacji Galaxy Wearable jeśli włączę sobie w Orange usługę  LTE eSIM......?  Bo po WiFi z tego co widzę tylko działają powiadomienia..

Rozumiem, że do sterowania ustawieniami, zmianami tarcz, itp. i tak potrzebny jest tylko i wyłącznie bluetooth ?