Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Tom Cruise niszczy mozaikę

ROZWIĄZANE

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5320
  • 21246
  • 170

Tom Cruise niszczy mozaikę

Wiadomo, że tryb "mozaiki kanałów" oferowany przez dekodery IPTV Orange IWU200 i ICU100 ma swoje wady i zalety. Do wad należy w szczególności fakt, iż czasem zawartość kanałów na podglądzie rozjeżdża się z wyświetlaną informacją o kanale, jak w tym przypadku:

 

IMG_20210606_160157.jpg

 

Pytanie: jak osiągnąć efekt pseudo-mozaiki jak na poniższym opbrazku?

IMG_20210612_212610_1.jpg

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5320
  • 21246
  • 170

Tom Cruise niszczy mozaikę

@ketrasaArturno wiem że to błąd. Ale jaki ładny efekt wyszedł! Za każdym razem Toma Cruise'a nie uchwycę w ten sposób ale potrafię ten błąd zreplikować tzn. wiem już kiedy się pojawia. Ciekaw byłem czy jeszcze ktoś inny to potwierdzi ale widzę że nie ma odzewu... Na infolinii zgłaszał tego nie będę bo IMHO nie ma po co. Wyłącz - włącz sprawę załatwia szybciej. Zresztą podobno operator śledzi wszystkie nasze posty i jak coś takiego zobaczy to od razu bierze się do roboty... 😉

 

Trzeba włączyć bardzo szybkie przewijanie w trybie catch up. Czasami i na niektórych programach prowadzi to właśnie do takiego dziwnego zawieszenia się dekodera: niby pilot działa, można się po menu poruszać, ale niczego nie da się oglądać, nawet nagrań, a w trybie mozaiki widać ostatnią klatkę odtwarzanego kanału. Pomaga albo restet "z hebelka" albo wejscie przez D-C-D do menu serwisowego i wyjście z niego.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18193
  • 51956
  • 699

Tom Cruise niszczy mozaikę

@j131 to jest błąd oprogramowania dekodera. Dlatego taki efekt się pojawił i pewnie nie za każdym razem pojawia się taki problem. Proponuję zgłosić na infolinii lub na czacie, aby oprogramowanie zostało poprawione.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5320
  • 21246
  • 170

Tom Cruise niszczy mozaikę

@ketrasaArturno wiem że to błąd. Ale jaki ładny efekt wyszedł! Za każdym razem Toma Cruise'a nie uchwycę w ten sposób ale potrafię ten błąd zreplikować tzn. wiem już kiedy się pojawia. Ciekaw byłem czy jeszcze ktoś inny to potwierdzi ale widzę że nie ma odzewu... Na infolinii zgłaszał tego nie będę bo IMHO nie ma po co. Wyłącz - włącz sprawę załatwia szybciej. Zresztą podobno operator śledzi wszystkie nasze posty i jak coś takiego zobaczy to od razu bierze się do roboty... 😉

 

Trzeba włączyć bardzo szybkie przewijanie w trybie catch up. Czasami i na niektórych programach prowadzi to właśnie do takiego dziwnego zawieszenia się dekodera: niby pilot działa, można się po menu poruszać, ale niczego nie da się oglądać, nawet nagrań, a w trybie mozaiki widać ostatnią klatkę odtwarzanego kanału. Pomaga albo restet "z hebelka" albo wejscie przez D-C-D do menu serwisowego i wyjście z niego.