Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

Chcę zamówić ten zegarek i dodatkowo zamówić klon swojego numeru, aby działał na esim, jest problem z obsługą, nie wiem czy się nie znają, czy wyrażam się mało łopatologicznie. Od kilku dni czekam na informację i nic z tego. Pomożecie? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 20
  • 1

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

Cześć, 

 

a jednak stało się Emotikon: Szczęśliwy

04.03 - Orange wdrożył dzisiaj usługę Ekstra E-SIM na tym samym numerze Emotikon: Szczęśliwy,

sprawdzone - działa Emotikon: Szczęśliwy

 

Usługę włączacie przez MÓJ ORANGE -> UMOWY I URZĄDZENIA -> WYBIERACIE NUMER -> EKSTRA KARTY ESIM

 

Koszt pierwszej: aktywacja 0 zł, opłata miesięczna 0 zł przez 3 miesiące, a potem 9 zł od 4-go miesiąca.

Koszt kolejnej: aktywacja 5zł, 9zł miesięcznie.

Bawcie się dobrze Emotikon: Szczęśliwy

 

Dopisane przed moderatora:

Więcej o usłudze i jak włączyć tutaj: https://www.orange.pl/omnibook/ekstra-karta-esim#

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

94 ODPOW. 94

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

Klonu numeru na esim nie ma w Orange na dziś. Wsparcia oficjalnego poza iphonami też nie ma. Ryzykuj na własny rachunek albo zaczekaj.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

edit.: mam kilka numerów telefonu, udało by się zamówić klon ale jedynie numeru który chcę przedłużyć umowę... a chciałbym korzystać na moim głównym numerze. Trochę stare info posiadasz.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

Czyli jest, możliwość zamówienia klon numeru na esim, posiadając w telefonie (Samusng galaxy s9+) fizyczną kartę? Od paru dni też wydzwaniam, ale wszędzie odbijam się od drzwi, albo dostaje ogólnikowe informacje.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

Pokaż jakiś dowód że korzystasz z esim jednocześnie mając ten sam numer na dwóch urządzeniach.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

Jeśli chodzi o klon numeru telefonu na e-sim to w tym temacie BOK nic nie wiem szkoda męczyć konsultantów. Myślę że warto by było jeśli Orange wydało by jakieś oficjalne info w tej sprawie. W UK w sieci EE czyli defacto też w Orange takie rozwiązanie działa. Obecnie w Orange nie ma możliwości żeby zamówić klon numeru żeby ten sam numer był w zegarku i smartphonie i nikt na razie nie wie kiedy będzie taka funkcja  i czy w ogóle będzie taka funkcja - choć wydaje się że taka możliwość powinna być w momencie pojawienia się zegarka w wersji esim w ofercie. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

Wszystkie oficjalnie informacje są na stronie https://www.orange.pl/view/esim

Na dodatkowym urządzeniu to na dziś nie działa wg mojej wiedzy i nie jest wspierane.

Co działa a nie jest wspierane oficjalnie, to esim na innych urządzeniach zgodnych z tym standardem poza iphonami. Można działać na własne ryzyko choć wpisy w social media pokazują że często się to udaje. Trzeba się liczyć z tym że nagle może coś się popsuć.

Przykładowe wpisy:
https://twitter.com/dkodr/status/1073659076557586432?s=19
https://twitter.com/KubixRevan/status/1073886726639288320?s=19


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

Dzięki, pozdrawiam!


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

Próbowałem aktywować esim na zegarku Galaxy Watch z Note9. Przy próbie wejścia na aktywacje usługi w aplikacji zegarka Galaxy Wearable pojawia się komunikat "usługa mobilna nie może być konfigurowania z tego telefonu". Przerabialiscie już jak to rozwiązać? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

Może spytaj się pod twitem wyżej kogoś komu się udało.