Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dekoder 4K Stream kolejny raz problem

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 82
  • 391
  • 1

Dekoder 4K Stream kolejny raz problem

 Dzień dobry. W lipcu opisywałem problem:

https://nasz.orange.pl/t5/Dekodery-i-inne/4K-stream-problem-po-pierwszym-uruchomieniu/td-p/321176

 Dzisiaj w nocy dekoder, a z nim TV samoistnie się włączył, wyłączyłem sprzęt pilotem, ale dekoder jeszcze kilkukrotnie się włączył. Rano odłączyłem dekoder od zasilania i po 6 godzinach włączyłem zasilanie, wyświetlił się ekran z "android recovery". Resetowanie nic nie dało. Zgłosiłem problem na czacie, konsultant zrobił zlecenie na wymianę i po godzinie 14 poszedłem do salonu ORANGE i wymieniłem bez problemów dekoder. Podłączyłem sprzęt i na razie działa.

 Zaskoczyło mnie, że moje ustawienia kanałów ulubionych, ostatnio oglądanych zostały zachowane. W multinagrywarce były też nagrane programy i zaplanowane nagrania, ale te dane są chyba przechowywane ogólnie mówiąc gdzieś w chmurze.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Dekoder 4K Stream kolejny raz problem


@slawmognapisał(-a)

 Zaskoczyło mnie, że moje ustawienia kanałów ulubionych, ostatnio oglądanych zostały zachowane. 


Zadziało się tak zapewne za sprawą aplikacji Orange TV zastosowanej w dekoderze która to zapamiętała Twoje ustawienia dotyczące kanałów.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Dekoder 4K Stream kolejny raz problem


@slawmognapisał(-a)

 Zaskoczyło mnie, że moje ustawienia kanałów ulubionych, ostatnio oglądanych zostały zachowane. 


Zadziało się tak zapewne za sprawą aplikacji Orange TV zastosowanej w dekoderze która to zapamiętała Twoje ustawienia dotyczące kanałów.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 82
  • 391
  • 1

Dekoder 4K Stream kolejny raz problem

 @slav72  pewnie tak, dane aplikacji Orange TV chyba też są zapisywane w chmurze na koncie konkretnego użytkownika.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 547
  • 1719
  • 2

Dekoder 4K Stream kolejny raz problem

Chętnie bym wymienił na ten model szkoda że nie obsługuje HDD co mnie osobiście blokuje bo często nagrywam audycje 🙂

 

Pozdrawiam WAS 😘 

 

mam nadzieje że będzie jakaś nowość łącząca wszystkie dekodery i ich opcje w jeden dobry dekoder 😄


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5370
  • 21520
  • 173

Dekoder 4K Stream kolejny raz problem

@slawmog 

Nie wiem jak są zabezpieczane dane z apki, ale skoro to Android to pewnie na koncie Googla. Co do multinagrywarki, to dane wytrzymują wymianę dekodera (każdego, niezależnie od modeli), więc muszą być gdzieś na koncie klienta zapisane. Tak czy owak dobrze że działa, przynajmniej na razie.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 82
  • 391
  • 1

Dekoder 4K Stream kolejny raz problem

@j131  Po pierwszym uruchomieniu wymienionego, nowego dekodera nie aktywowałem jeszcze konta Google, więc chyba dane aplikacji Orange TV są przechowywane na indywidualnym koncie w Orange, przypisanym do danej usługi/użytkownika.