Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy Dekoder 4K ma dostęp do Netflixa?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 6
  • 0

Czy Dekoder 4K ma dostęp do Netflixa?

Wiem, że  Dekoder 4K Stream oraz Samsung ICU1000 mają dostęp do Netflixa? A jak jest z Dekoderem 4K?

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

Czy Dekoder 4K ma dostęp do Netflixa?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21538
  • 173

Czy Dekoder 4K ma dostęp do Netflixa?

@Eliza91 

Dla porządku: dekodera ICU1000 nie ma, jest ICU100. Określenie "dekoder 4k" jest niejednoznaczne, co najmniej trzy z oferty operatora obsługują 4k: ICU100, IWU200 i Stream 4k. Tak jak napisała @Anonim, Netflix nie jest dostępny na IWU200 (podobnie jak nie są na nim dostępne inne, alternatywne do linearnej TV multimedia). Na ICU100 Netflix jest dostępny od bardzo dawna i działa w w sumie poprawnie. Do działania apki Netflixa na Stream 4k co jakiś czas pojawiają się zastrzeżenia.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Czy Dekoder 4K ma dostęp do Netflixa?

@Eliza91 Z tego, co pamiętam podczas wyszukiwania wiedzy z pierwszego linka powyżej, to można się spodziewać niebawem...jak ustalaliśmy na AMA, to prace nad tym trwały już od pewnego czasu i myślę, że jako jedyny z dekoderów bez dostępu do tej usługi niebawem zostanie w niż wyposażony...


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21538
  • 173

Czy Dekoder 4K ma dostęp do Netflixa?


@agat13napisał(-a)

@Eliza91 Z tego, co pamiętam podczas wyszukiwania wiedzy z pierwszego linka powyżej, to można się spodziewać niebawem...jak ustalaliśmy na AMA, to prace nad tym trwały już od pewnego czasu i myślę, że jako jedyny z dekoderów bez dostępu do tej usługi niebawem zostanie w niż wyposażony...


Grunt żeby nie wstrzymywać oddechu czekając, bo na bank można się udusić.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 77
  • 169
  • 4

Czy Dekoder 4K ma dostęp do Netflixa?

Jest od miesiąca.