Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

szczegóły umowy.

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 1
  • 0

szczegóły umowy.

Witam,
przedłużyłem umowę przez telefon, dzisiaj ją podpisałem i mam wiadomo 14 dni na rozwiązanie umowy. Nie mówię, że chce tylko o tym wspomniałem a wątpliwości moje dotyczą tylko tego (bo wiadomo jak to jest godzić się na warunki podczas rozmowy z konsultatntem) co ja w tym abonamencie mam? Na aneksie są tylko zniżki jakie posiadam plus informacje, które za dużo mi nie pomagają?
Warunki to takie Smart plan lte (brałem bez telefonu) w cenie pierwotnej bez zniżek 65,98 a po wszystkich 29,99. Nie wiem co tam wchodzi w ramach tego abonamentu? Znaczy mniej więcej wiem ale nie tak dokłdnie ze szczególami. Na swoim profilu widnieje jeszcze informacja do końca bieżacego okresu rozliczeniowego o starych warunkach, który jeszcze trwa 17 dni więc co mi z możliwości 14 dni rezygnacji jak za 17 dopiero wskoczy mi nowy abonament i wtedy pojawią się informacje na moim Orange.
Ktoś coś pomoże? Znalazłem w pdf co wchodzi w ten abonamnet ale to wychodzi słabo przy cenie za całośc 65,98 to aż nie chce się wierzyc 😞

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

szczegóły umowy.


maciek82 napisał(-a):

maciek82Misiek spokojnie mam czas na rozmyślenie się, dziwi mnie tylko jedno czy ja teraz nie mogę sobie nawet sprawdzić tego co pamiętam z rozmowy, z tym co faktycznie jest w tym abonamencie?


@maciek82  jeśli dobrze zrozumiałem, masz już aneks, to powinieneś mieć też załącznik określający jaki masz plan, czyli co wchodzi do abonamentu.

 

Uzpoełnienie. Jeżeli masz plan LTE tylko sim - to tu masz regulamin promocji.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

21 ODPOW. 21

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

szczegóły umowy.

@maciek82  przepraszam, że ujmę to mocno, trochę spóźniona refleksja, należało wcześniej rozeznać co zawierają możliwe dla Ciebie rozwiązania, dopiero potem godzić się na ofertę... 

 

 

update: odpisz proszę czy to co jest na stronie  to ten plan na któy się zgodziłeś? Jeżeli tak, to nie bardzo rozumiem, czego więcej oczekujesz.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 1
  • 0

szczegóły umowy.

maciek82Misiek spokojnie mam czas na rozmyślenie się, dziwi mnie tylko jedno czy ja teraz nie mogę sobie nawet sprawdzić tego co pamiętam z rozmowy, z tym co faktycznie jest w tym abonamencie?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

szczegóły umowy.


maciek82 napisał(-a):

maciek82Misiek spokojnie mam czas na rozmyślenie się, dziwi mnie tylko jedno czy ja teraz nie mogę sobie nawet sprawdzić tego co pamiętam z rozmowy, z tym co faktycznie jest w tym abonamencie?


@maciek82  jeśli dobrze zrozumiałem, masz już aneks, to powinieneś mieć też załącznik określający jaki masz plan, czyli co wchodzi do abonamentu.

 

Uzpoełnienie. Jeżeli masz plan LTE tylko sim - to tu masz regulamin promocji.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 1
  • 0

szczegóły umowy.

ale który Misiek? Ten za 29,99? Ja mam ten niby po zniżkach tylko skąd wiesz jakie mam zniżki i akurat moje zniżki schodzą z 65.98 do 29,99?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 1
  • 0

szczegóły umowy.

uwierz mi nie ma ani słowa a szczegółach oferty jest tylko aneks z informacjami ogólnymi i z informacjami jakie mam zniżki


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

szczegóły umowy.

@maciek82, obowiązuje Ciebie taki plan jaka jest jego wyjściowa stawka, to co Ci przysługuje jako upusty, ulgi, rabaty, nie wpływa na zakres planu abonamentowego - szukaj według wartości 65,98

 

Tu masz cennik usług dla planów Smart Plan LTE - jest tam pozycja wyjściowa 65,98.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 1
  • 0

szczegóły umowy.

Dzięki, wspominałem własnie o tym dokomencie w pdf. Czyli to słabo wygląda na papierze. Chciałem się tylko upewnić ale przy kwocie 65,98 miesięcznie płatne mms i rozmowy na stacjonarne plus mało internetu to chyba muszę przemyśleć


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

szczegóły umowy.

@maciek82  ja w pierwszej kolejności trzymałbym się regulaminu promocji - to co zalinkowałem na początku... tam zakres tego co jest w abonamencie jest dużo szerszy... Wiesz co, zadzwoniłbym na Twoim miejscu do BOK i dopytał... z odnotowaniem kiedy i z kim rozmawiałeś... 😉 i dopiero wtedy podejmowałbym decyzję...

 

Dzięki @maciek82  za szybki "akcept". 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 1
  • 0

szczegóły umowy.

wiesz, ja pamiętałem na co się zgadzałem tylko może to dziwnie brzmi ale inaczej to wygląda jak się rozmawia przez telefon w autobusie podczas trasy 10 h a inaczej jak już przed monitorem siada się i czyta co w ramach mojego abonamentu jest i za ile. Nie mam pretensji do konsultantki czy coś w tym stylu mogłem to inaczej rozegrać i poprosić najpierw o warunki na maila. Trudno przeżyje bo nawet przy koszcie 29.99 to aż tak dużo mmsów czy na stacjonarne nie wykonuję połączeń. To luzik co do internetu to mam też usługę mobilną pod tym samym numerem i nawet po wykorzystaniu całego pakietu w ramach abonamentu wskakuję mi ten mobilny bez potrzeby posiadania przy sobie urządzenia mobilnego (z tego co wiem) Tylko muszę wyłączyć smsem BLOKUJ te dotaktowe płatne pakiety internetowe.