Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

szczegóły umowy.

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

szczegóły umowy.

W regulaminie promocji masz wszystkie info. W umowie masz "wyjściową" kwotę bo niektóre rabaty nie są sztywne np. za e-fakturę i terminową płatność czy także za zgodę marketingową. Więc jak zgody na marketing nie będzie - nie będzie rabatów.

Ponadto w kwestii formalnej. W przypadku przedłużenia w ofercie bez telefonu nie przysługuje Ci 14 dni na odstąpienie (ono jest tylko od nowej umowy lub jeśli zakupujesz przy okazji telefon). Tobie przysługuje możliwość rezygnacji przed wejściem aneksu w życie - z tego co piszesz masz nawet więcej po 17 dni. Różnica jest też taka, że przy odstąpieniu ważna jest data "nadania", a przy rezygnacji z aneksu "data wpływu".

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 1
  • 0

szczegóły umowy.

Co do jasności co znajduję się to już mam i wszystko zrozumiałe. Co do rozwiązania umowy to nie wiedziałem, nawet dzisiaj informawał mnie konsultatn na czacie że jest to 14 dni. Mam jeszcze jedno pytanie, tam w regulaminie jest kilka opcji (np. przy nielimitowanych rozmowach na stacjonarne) 1 miesiąc 0 zł kolejne 10 zł. Czy musze to jakoś specjalnie wyłączać, żebym się nie zdziwił że w drugim miesiącu będę miał podoliczanie za stacjonarne, mmsy, internet i coś tam jeszcze?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

szczegóły umowy.


Piotrekk85 napisał(-a):
W regulaminie promocji masz wszystkie info. W umowie masz "wyjściową" kwotę bo niektóre rabaty nie są sztywne np. za e-fakturę i terminową płatność czy także za zgodę marketingową. Więc jak zgody na marketing nie będzie - nie będzie rabatów.

Ponadto w kwestii formalnej. W przypadku przedłużenia w ofercie bez telefonu nie przysługuje Ci 14 dni na odstąpienie (ono jest tylko od nowej umowy lub jeśli zakupujesz przy okazji telefon). Tobie przysługuje możliwość rezygnacji przed wejściem aneksu w życie - z tego co piszesz masz nawet więcej po 17 dni. Różnica jest też taka, że przy odstąpieniu ważna jest data "nadania", a przy rezygnacji z aneksu "data wpływu".

@Piotrekk85, tylko czy przypadkiem nie było zgody na wcześniejsze świadczenie usług?  Z tymi 17 dniami też byłbym ostrożny... 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

szczegóły umowy.

A aneksie masz info, że będziesz to miał? Jeśli tak, to trzeba wyłączyć pierwszego miesiąca.

Co do 14 dni - Orange i tak daje czasem więcej czasu.

 

@Misiek62, umowa jest jedna cały czas od początku, więc to jest tylko aneks do umowy. Nie ma w prawie odstąpienia od aneksu (bez urządzenia).


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 1
  • 0

szczegóły umowy.

Nie mam tego w aneksie. Wpsomniałem o tym bo doczytałem w regulaminie dotyczącego mojego nowego planu abonamentowego.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

szczegóły umowy.

@Piotrekk85, aneks jest też umową = zmienia w jakimś zakresie pierwotną - zatem można odstąpić od tej zmiany (zrezygnować z niej), wracając do poprzednio obowiązującego zakresu. W tym zakresie zgadzam się, że nie odstępuje się od umowy dotychczasowej.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

szczegóły umowy.


maciek82 napisał(-a):

Co do jasności co znajduję się to już mam i wszystko zrozumiałe. Co do rozwiązania umowy to nie wiedziałem, nawet dzisiaj informawał mnie konsultatn na czacie że jest to 14 dni. Mam jeszcze jedno pytanie, tam w regulaminie jest kilka opcji (np. przy nielimitowanych rozmowach na stacjonarne) 1 miesiąc 0 zł kolejne 10 zł. Czy musze to jakoś specjalnie wyłączać, żebym się nie zdziwił że w drugim miesiącu będę miał podoliczanie za stacjonarne, mmsy, internet i coś tam jeszcze?


@maciek82 - zdaje się, że @Piotrekk85 odniósł się do tego, ale ja kolejny raz doradzę Ci jeszcze kontakt z BOK, także co do tych dodatkowo płatnych świadczeń.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 1
  • 0

szczegóły umowy.

W razie coś, jak to wyłączyć w pierwszym miesiącu? Jak już jestescie tacy pomocni to chętnie jeszcze prosiłbym o tą sprawę i to będzie wszystko.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

szczegóły umowy.

Teraz jeszcze się nie uda. Musisz poczekać aż aneks wejdzie.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 1
  • 0

szczegóły umowy.

Wiem ale to nie ma jakigoś schematu jak to później wyłączyć? Tak jak przy internecie z tym sms BLOKUJ