Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

szalone dni, przedluzenie umowy

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

szalone dni, przedluzenie umowy

Uważam że jest to kwestia do przedyskutowania @Piotrekk85.  Czasem burza mózgów potrafi zdziałc cuda 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17827
  • 186

szalone dni, przedluzenie umowy


pablo_ck napisał(-a):

@Piotrekk85  uważam że wystarczy dokładnie wyszczególnić kwotę abonamentu, kwotę (ratę) za telefon, wyszczególnić upusty i w podsumowaniu dodać kwotę aktywacji i podać do informacji że pierwszy rachynek wyniesie tyle i tyle a od drugiej faktuty tyle i tyle 🙂 Trzeba to bardziej zrozumiale "rozłożyć".


@Anonimz tym pierwszym rachunkiem to też nie jest łatwo, bo przy abonamentach wszystko zależy do której grupy terminów Cię włączą - ile dni minie od uruchomienia usług do daty płatności... Przypomnij sobie pewne tematy poruszane tu na forum "wysoki pierwszy rachunek" itp.

 

@Piotrekk85ja osobiście jestem zwolennikem "sprzedaży" telefonów z jednorazową opłatą. Ewentualnie wybór klienta - płacisz jednorazowo więcej, czy mało albo dużo mniej i godzisz się na doliczanie części opłaty za sprzęt do abonamentu. Oczywiście gdy chodzi o droższe "słuchawki".

Anonim

Nie dotyczy

szalone dni, przedluzenie umowy

@Misiek62  widzę że masz ten sam problem że spacjami pomiędzy nickiem a tekstem co ja. A może warto pójść prościej - ratę za telefon podać całkiem na osobnej "fakturze"?? I po podsumowaniu Tych dwóch faktur będzie jedna podsumowująca nasz rachunek, kwotę do zapłaty?? 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17827
  • 186

szalone dni, przedluzenie umowy


pablo_ck napisał(-a):

@Misiek62  widzę że masz ten sam problem że spacjami pomiędzy nickiem a tekstem co ja. A może warto pójść prościej - ratę za telefon podać całkiem na osobnej "fakturze"?? I po podsumowaniu Tych dwóch faktur będzie jedna podsumowująca nasz rachunek, kwotę do zapłaty?? 


@Anonim  zauważyłem "sklejkę" ale nie chce mi się edytować - poprawiać.

 

Co do wyszczególnienia składników kosztów dla faktury - to jak sobie sprawdzałem wybór telefonu i koszty, na stronie jest informacja co się składa na daną opłatę, nie wiem czy na fakturze. Myślę, że dla czytelności warto aby także w fakturze były poszczególne elementy rozpisane w taki sposób że jest czytelne a+b+c-e-f=x