Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

rezygnacja wysłana przez email

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 84
  • 161
  • 1

rezygnacja wysłana przez email

Mam pytanie: czy ktoś wysłał rezygnację umowy Orange na adres email kontakt@orange.com i czy jest on aktualny? Jeśli tak, to czy otrzymaliście odpowiedź od Orange potwierdzającą przyjęcie rezygnacji?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 84
  • 161
  • 1

rezygnacja wysłana przez email

Adres email kontakt@orange.com jest poprawny, otrzymałem potwierdzenie, że usługa zostanie wyłączona.


Zrzut ekranu 2024-09-23 085505.png

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

18 ODPOW. 18

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 220
  • 787
  • 3

rezygnacja wysłana przez email

Wg danych we wzorach odstąpienia od umowy, jest on aktualny.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19429
  • 56177
  • 763

rezygnacja wysłana przez email

@bytom2009 jeżeli masz takie dane wpisane w warunkach umowy, to jak najbardziej możesz z takiego kanału odstąpienia skorzystać. Osobiście wysyłałem albo listem, albo składałam wniosek o odstąpienie w salonie.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3318
  • 7932
  • 148

rezygnacja wysłana przez email

@bytom2009  Możesz nawet w tygodniu i godzinach pracy napisać na czacie konsultantowi, że rozwiązujesz umowę i dyspozycje co dalej 🙂

 

Po rozmowie przychodzi SMS z potwierdzeniem. Uważam, że najlepsza metoda 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 6033
  • 24638
  • 209

rezygnacja wysłana przez email


@bytom2009napisał(-a)

Mam pytanie: czy ktoś wysłał rezygnację umowy Orange na adres email kontakt@orange.com i czy jest on aktualny? Jeśli tak, to czy otrzymaliście odpowiedź od Orange potwierdzającą przyjęcie rezygnacji?


Ja nie wysłałem. Email nie jest protokołem dającym gwarancję doręczenia przesyłki.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 84
  • 161
  • 1

rezygnacja wysłana przez email

Pytam, ponieważ znalazłam ten e-mail w internecie i rezygnuję z telefonu stacjonarnego, który był w domu przez 30 lat.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19429
  • 56177
  • 763

rezygnacja wysłana przez email

@bytom2009 to pewniej będzie jak rezygnację złożysz w salonie lub wyślesz listem na adres korespondencyjny. Oficjalne kanały kontaktu podane są na stronie:

https://www.orange.pl/zobacz/kontakt/obsluga-klienta


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 84
  • 161
  • 1

rezygnacja wysłana przez email

ketrasaArtur Tak, ale na razie nie mogę nic zrobić, ponieważ minął dopiero jeden dzień od wysłania. Jeśli nie będzie odpowiedzi z ich strony, będę kontynuował działania, a teraz muszę poczekać.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19429
  • 56177
  • 763

rezygnacja wysłana przez email

@bytom2009 od jakiegoś czasu e-maile nie są w Orange oficjalnymi kanałami kontaktu z klientem. Jak chcesz mieć potwierdzenie złożenia wypowiedzenia na daną usługę, to najlepiej będzie takie wypowiedzenie złożyć w salonie Orange. Nie musisz czekać na odpowiedź od strony Orange, o ile w ogóle dostaniesz odpowiedź na wysłanego e-amiala.

Jak nie chcesz iść do salonu, to propozycja @Ron złożenia wypowiedzenia na czacie jest godna rozważenia.

 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2233
  • 8372
  • 33

rezygnacja wysłana przez email


@bytom2009napisał(-a)

Jeśli nie będzie odpowiedzi z ich strony, będę kontynuował działania


MAXowi wypowiedz