Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

reklamacja brak odpowiedzi


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 97
  • 22
  • 0

reklamacja brak odpowiedzi

napisałem reklamację w październiku 2017 do dziś nie dostałem odpowiedzi. Na infolinii twierdzą że odpowiedzi nie dostałem a dział reklamacyjny twierdzi że dostałem.Ta firma jest niepoważna nie umie przyznać się do prostego błędu.

76 ODPOW. 76

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

reklamacja brak odpowiedzi

Numer reklamacji wisi w Orange Online? (Obsługa - Status zgłoszeń)


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

reklamacja brak odpowiedzi

To poproś o kopię i/lub dowiedz się w jakiej formie wysłana była odpowiedź (mail, czy tradycyjna poczta, jaki mail, jaki adres korespondencyjny).

Pamiętaj, że obowiązek aktualizacji danych kontaktowych spoczywa na Tobie jako kliencie (jeśli zmieniałeś dane).

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 97
  • 22
  • 0

reklamacja brak odpowiedzi

 

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 97
  • 22
  • 0

reklamacja brak odpowiedzi

mam treść reklamacji mam odpowiedz na reklamację tylko że odpowiedz jest nie na temat czyli odpowiedzi nie ma. a oni kręcą. Tej firmy chyba prawo nie obowiązuje. Jak popełnili błąd to niech się przyznają.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 97
  • 22
  • 0

reklamacja brak odpowiedzi

dzwoniąc do nich twierdzą że odpowiedzi nie dostałem na tą konkretną reklamację .I mam rację a dział reklamacyjny nie chce przyznać się do błędu.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

reklamacja brak odpowiedzi

Czyli odpowiedź dostałeś, ale Twoim zdaniem nie na temat. Więc o co chodzi? Jeśli się nie zgadzasz, należało odwołać się od rozwiązania reklamacyjnego. 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 97
  • 22
  • 0

reklamacja brak odpowiedzi

według mnie i konsultantów orange odpowiedzi nie dostałem. Tylko dział reklamacyjny który popełnił błąd nie przyznaje się do błedu


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 97
  • 22
  • 0

reklamacja brak odpowiedzi

reklamacja dotyczyła usług mobilnych a niby ta odpowiedz która dostałem dotyczy neostrady. o reklamacji w tej odpowiedzi nie ma ani słowa. Odpowiedz nie dotyczy tej reklamacji.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

reklamacja brak odpowiedzi

Chyba jaśniej się nie da:
To się odwołaj, czyli napisz odwołanie od otrzymanej odpowiedzi nie na temat. Jeśli twierdzisz że tzw. dział reklamacyjny nie przyznaje się do czegoś, to masz kolejne instytucje (UKE, Rzecznik Praw Konsumenta), w których to możesz zrobić.