Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

dodatkowa karta sim w planie wspólnym

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 0
  • 0

dodatkowa karta sim w planie wspólnym

Czy usługa Dodatkowa Karta SIM (do transferu danych), rabatowana do 0 zł. w Planie Wspólnym (wg regulaminu Planu Wspólnego p.3.13), jest wpisywana do umowy o Plan Główny? Pytam, bo dziś podpisałem taką umowę, karty nie dostałem (zapomniałem się o nią upomnieć), i nie ma tego w umowie. Jak to jest? Regulamin mówi: "W ramach każdej Umowy (aneksu do Umowy) zawartej w ramach Smart Planu LTE Głównego Abonent otrzymuje na zasadach usługi Dodatkowa karta SIM1, dodatkową kartę SIM do transmisji danych", ale jeśli nie została ona wpisana do umowy, to przepadła? Chyba nie powinna - regulamin powinien być podstawą... Wystarczy się z głosić do salonu i ją odebrać, czy też może być to bardziej skomplikowane (z uwagi na brak wpisu w umowie)?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

dodatkowa karta sim w planie wspólnym

Kartę możesz odebrać w salonie w dowolnym momencie trwania umowy. To opcja. Możesz a nie musisz jej brać. Aktywacja dodatkowej karty wyklucza się z niektórymi usługami na numerze głównym np. volte czy vowifi.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

dodatkowa karta sim w planie wspólnym

Kartę możesz odebrać w salonie w dowolnym momencie trwania umowy. To opcja. Możesz a nie musisz jej brać. Aktywacja dodatkowej karty wyklucza się z niektórymi usługami na numerze głównym np. volte czy vowifi.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

dodatkowa karta sim w planie wspólnym

Tak jak @Piotrekk85, wspomniał to jest dodatkowy bonus w zamian za zawarcie umowy w ramach Smart Plan Wspólny 🙂 Swoją drogą nie wiedziałem, że wyklucza korzystanie z VoLTE 🙂 Ale i tak polecam kartę z dodatkowym darmowym internetem .


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 0
  • 0

dodatkowa karta sim w planie wspólnym

Dzięki. Odebrać znaczy podpisać także jakiś aneks czy coś takiego? To w końcu wydanie nowej karty...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

dodatkowa karta sim w planie wspólnym

Jakiś papier podpisujesz, ale nie jest do aneks. Nie wydłuża to lojalki. To jest usługa dodatkowa do numeru głównego.