Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zbyt szybka aktywacja numeru?


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Zbyt szybka aktywacja numeru?

Moją dotychczasową ofertą był FunPack (tv + internet + tel. stacjonarny), kilka dni temu zdecydowałam się przejść na ofertę orange love, w której jest również abonament na telefon komórkowy. Dziś przyszła paczka od kuriera z telefonem oraz kartą sim, włożyłam kartę i czekałam na sms'a potwierdzającego od Orange. Następnie pobrałam aplikację mój orange i jest tam tylko kwota 69.99zł za abonament komórkowy, a miał być on w cenie niecałych 100zł razem z tv, internetem oraz telefonem stacjonarnym. Czy jest możliwe, że aktywowałam kartę sim za wcześnie? Jeśli tak, co teraz robić?

Bardzo proszę o pomoc

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32648
  • 38048
  • 1376

Zbyt szybka aktywacja numeru?

W przypadku oferty Orange Love są oddzielne konta na komórkę i oddzielne na stacjonarki. Na kwota 69,99 zł dotyczy już rachunku czy to abonament?

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Zbyt szybka aktywacja numeru?

wysyłam w załączniku jak to wygląda, kwota jest podana jako abonament.

oznacza to, że na rachunku końcowym nie będzie tej kwoty?


Screenshot_20170616-202825.png

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32648
  • 38048
  • 1376

Zbyt szybka aktywacja numeru?

Wydaje mi się, że to jakaś wyjściowa kwota bez rabatów (gdybyś wybrała komórkę w planie Orange Love bez posiadania Funpacka). Jak masz funpacka, faktura będzie jedna za wszystko tak jak ustalałaś.

Niestety na Nasz Orange nikt nie ma dostępu do Twoich danych w systemach Orange, więc sugerowałbym potwierdzić to na 100% na BOK np. przez czat http://orange.pl/kontakt