Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

cesja numertu tel. z firmy na osobę prywatną

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

cesja numertu tel. z firmy na osobę prywatną


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36268
  • 1366

cesja numertu tel. z firmy na osobę prywatną

To ta strona wymaga poprawy. Bo zawiera info jeśli bieżącą ofertą jest oferta dla klientów indywidualnych. Na tej stronie jest więcej błędów: w sekcji dotyczącej usług niecedowalnych nie ma "planów dla domu", nie ma ofert internatu mobilnego z pakietem na konto i/lub strefą, nie ma oferty typu zero np smart plat mini lte; nie ma oferty stacjonarnej mobile jak nowa Orange strefa, oferta smart plan lte wspólna też nie jest cedowalna pomiędzy rynkami/segmentami.
Anonim

Nie dotyczy

cesja numertu tel. z firmy na osobę prywatną

Jeśli tak twierdzisz ze są błędy to może @Artur przekaże do odpowiedniej komórki ?


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10966
  • 150

cesja numertu tel. z firmy na osobę prywatną

Ja przekażę te informacje 🙂

@Piotrekk85

a zrobiłeś to już może? Emotikon: Bardzo szczęśliwy

ocena artykułuocena artykułu


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36268
  • 1366

cesja numertu tel. z firmy na osobę prywatną

Nie. A mam tam to zgłosić?

Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10966
  • 150

cesja numertu tel. z firmy na osobę prywatną

Śmiało 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36268
  • 1366

cesja numertu tel. z firmy na osobę prywatną

To poszło 😉

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3222
  • 7517
  • 137

cesja numertu tel. z firmy na osobę prywatną

Tam jest wszystko ok. Temat dotyczy przekazania (CESJA) usług innej osobie lub firmie i koszt takiej usługi to 20,00zł.

 

Natomiast jak zmieniamy z firmy na osobę prywatną (ta sama osoba), to nazywa się to "Zmiana Danych"


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36268
  • 1366

cesja numertu tel. z firmy na osobę prywatną

Orange zmieniło nazewnictwo i teraz to nazywa "przekazaniem usług" bo obecnie wiele rzeczy nie jest cedowalnych (np. raty) a kodeks cywilny jest nieco bezlitosny czym jest cesja.

Zatem "przekazanie usług" z osoby prywatnej na JDG (na tego samego właściciela), to rzeczywiście zmiana danych. Jest bezpłatna. Tylko trzeba pamiętać, że niektóre usługi są tylko dla konsumentów jak plany dla domu czy internet mobilny z pakietem na konto. W drugą stronę tak samo.

 

I w tym artykule też są babole https://www.orange.pl/omnibook/dopisanie-jednoosobowej-dzialalnosci-gospodarczej-do-numeru (już je zgłosiłem).


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36268
  • 1366

cesja numertu tel. z firmy na osobę prywatną

Podbiję temat. Artykuł nie jest poprawiany. Dowiedziałem się nieoficjalnie, że jeśli ktoś ma naliczoną większą opłatę za cesję niż 20 zł, to można to reklamować powołując się na info o tym na wniosku https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/17907/52786313-173d-4283-928f-65e5c4ba7401.pdf rozdział III, punkt 4.

Co do samej procedury i sytuacji kiedy nie jest możliwa - nadal artykuł zawiera luki ale podobno Orange nie chce się tym chwalić że np. Orange Love nie ma możliwości cesji tak samo jak niektóre plany firmowe.