Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Z abonamentu do flex


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Z abonamentu do flex

Witam do końca umowy mam ok 60 dni numer nie jest na firmę ani w love. Być może nie mogę przenieść bo mam jakieś zniżki na łączenie usług (mam jeszcze drugi numer na abonament w Orange). Czy żeby przejść do flex muszę zrezygnować z tych zniżek? Jak to zrobić? 

8 ODPOW. 8

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Z abonamentu do flex

@byczyn_86 jesteś pewny, że nie straci zniżek za łączenie usług? Sieć ta sama, ale oddzielny system bilingowy. Łączy tylko nazwa operatora.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Z abonamentu do flex

@Ron znalazlem teraz cos takiego https://zielony71.blogspot.com/2020/02/orange-flex-po-liftingu.html?m=1

a tam

"W praktyce pojawiają się też trudności w przypadku kiedy do abonamentu naliczany jest zwykły rabat za łączenie usług, dlatego przed migracją polecam przeniesienie abonamentu na oddzielne konto abonenckie. Być może w przyszłości problem ten zostanie usunięty." 

Wiec trzeba by sie na infolinii dowiedziec jak to z tym jest. 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Z abonamentu do flex

Zniżki przepadną (prawdopodobnie), ponieważ przechodzimy z abonamentu do oferty przedpłaconej.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Z abonamentu do flex

Masz Orange Love?

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Z abonamentu do flex

@Dacz jeżeli numer, który chcesz przenieść do FLEX jest dawcą zniżek, czyli jest w OL, to dla pozostałych numerów zniżki przestaną obowiązywać.

Załóżmy masz numer A, numer B i numer C. Numer A jest dawcą zniżek, i jego planujesz przenieść do FLEX, to numer B i C stracą zniżki i będziesz płacił pełny abonament.

Jeżeli numer A zostaje bez zmian, a przeniesiesz numer B, to numer A i C zostają bez zmian. Numer A dalej jest dawcą zniżek, a numer C zachowuje dotychczasowe zniżki.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Z abonamentu do flex

Orange love nie przeniesienie się do Flex wcale.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Z abonamentu do flex

Bezpośrednio nie, ale pośrednio przez konkurencję jak najbardziej, można przenieść do FLEX.