Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wzajemna zamiana numerami dwu abonamentów.

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 8
  • 0

Wzajemna zamiana numerami dwu abonamentów.

Witam, Mam telefon na abonament w bardzo skromnej taryfie Smart Plan Mini i dokupiłem drugi abonament w Orange o znacznie szerszym zakresie. Czy jest mozliwość dokonanie wzajemnej wymiany numerami tych abonamentów tzn. numer nowego przejdzie na Smart Plan Mini a ten stanie się numerem nowozakupionego abonamentu - umowy na nowy abonament jeszcze nie podpisałem, jest w drodze. Konsultant twierdził że nie jest to możliwe ale zostałem już nauczony przez Orange że ich konsultantom nie mozna do końca wierzyć szczególnie gdy pojawia się coś "skomplikowanego" wiec próbuje jeszcze zweryfkować otrzymaną informację. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Wzajemna zamiana numerami dwu abonamentów.


pablo_ck napisał(-a):

Myślę że nie jest to możliwe. A nie lepiej było z tym starym numerem przemigrować do nowej oferty?? Może miałeś taką opcję??


Też bym rozważał zmianę posiadanej taryfy, ale po chwili pomyślałem, że pewnie poprostu potrzebny był drugi numer.... Pozostaje wykorzystywać do kontaktowania się ten nowy numer z bogatszym abonamentem, a w międzyczasie znajomych informować o "migracji do innego numeru".

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

Wzajemna zamiana numerami dwu abonamentów.

Ja bym jednak wierzył konsultantom. Nie da się.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 8
  • 0

Wzajemna zamiana numerami dwu abonamentów.

Jak się nie da to trudno dam sobie jakoś radę ale zawsze wolę sprawdzić bo tyle  "nie da się" już słyszałem a potem okazywało się coś innego.  Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wzajemna zamiana numerami dwu abonamentów.

Oferta Smart Plan Mini jest już poza tym wycofana z oferty, więc mają je osoby, które skorzystały wcześniej.
Anonim

Nie dotyczy

Wzajemna zamiana numerami dwu abonamentów.

Myślę że nie jest to możliwe. A nie lepiej było z tym starym numerem przemigrować do nowej oferty?? Może miałeś taką opcję??


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Wzajemna zamiana numerami dwu abonamentów.


pablo_ck napisał(-a):

Myślę że nie jest to możliwe. A nie lepiej było z tym starym numerem przemigrować do nowej oferty?? Może miałeś taką opcję??


Też bym rozważał zmianę posiadanej taryfy, ale po chwili pomyślałem, że pewnie poprostu potrzebny był drugi numer.... Pozostaje wykorzystywać do kontaktowania się ten nowy numer z bogatszym abonamentem, a w międzyczasie znajomych informować o "migracji do innego numeru".


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 8
  • 0

Wzajemna zamiana numerami dwu abonamentów.

Dokładnie tak, to miałem na mysli gdy napisałem że bedę musiał sobie jakoś radzić. Nie mam telefonu z dualem więc przez kilka miesięcy bedę męczył się z dwoma komórkami.