Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Umowa nc+ z internetem- problem z aktywacją internetu


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Umowa nc+ z internetem- problem z aktywacją internetu

Witam wszystkich, na wstępie powiem że wziąłem telewizje  4 dekodery + Internet mobilny z routerem WiFi Orange box 2. Cała umowa została podpisana w salonie N .Router z internetem przyszedł kurierem  umowa została podpisana na miejscu, i teraz do sedna sprawy. Podpisanie umowy było z 1,5 tyg  temu a karta SIM nadal nie jest aktywna. Byłem w 2 punktach Orange i mówią że nic nie mogą zrobić bo tego numeru nie widzi systemie nawet nie widać że  umowa została podpisania, odesłali mnie  N, że oni coś muszą zrobić bo to u nich została podpisana umowa.I też wybrałem się do punktu N po za tym że mail niby został wysłany przez salon do centrali Orange nic w  nie ruszyło, a Mail ten został wysłany 2 dni temu (o ile wysłali). Co radzicie zrobić w tej sytuacji? Mam niby podpisaną umowę, mam router WiFi, mam kartę SIM ale nie mogę korzystać a tego internetu potrzebuje na już.Mało tego przyjdzie mi faktura po miesiącu, że mam zapłacić za usługę z której nie mogę korzystać.... co z tym Orange się dzieje.... Proszę doradźcie coś jak możecie.Pozdrawiam

9 ODPOW. 9

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

Umowa nc+ z internetem- problem z aktywacją internetu

Rozumiem wszystko ale umowę z NC+ podpisywałeś tak? I masz telewizję satelitarną razem z netem od Orange? Jeśli dobrze rozumiem to musisz to raczej załatwić z NC+ Orange tu raczej nic puki co Ci nie pomoże.Ale zadzwoń też do BOK Orange podaj swoje dane i powiedź o co dokładnie chodzi może coś pomogą.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Umowa nc+ z internetem- problem z aktywacją internetu

Tak umowa podpisana w NC+. Tylko problem jest taki że orange odbija piłeczkę  do NC+ i na odwrót.... A numer jak nie jest aktywny tak nie jest..

 

 

 

 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

Umowa nc+ z internetem- problem z aktywacją internetu

Rozumiem to znajomy też kiedyś miał z tym problem on ale w końcu sprawę załatwił. Też go odsyłali jedna firma do drugiej... 🙂 Zrób tak jak pisałem. Ale spójrz też w umowę może jest tak że dopiero po jakimś czasie karta ma się aktywować przeczytaj dokładnie umowę.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Umowa nc+ z internetem- problem z aktywacją internetu

Ogólnie była do umowy karteczka że usługa zostanie aktywowana w momencie kiedy dokumenty zwrotne z umową wrócą do nich.Tylko że to było słane kurierem a co oznacza że maksymalnie do 2 dni umowa na ich stole powinna być. A nawet nie ma wgl w systemie że taki numer jest zarejestrowany ani że taka umowa jest podpisana.

 

Docztałem jeszczew umowie takie coś:

" II.Termin oczekiwania na przyłączenie do sieci lub termin rozpoczęcia świadczenia usługi wynosi do 7 dni od daty zawarcia niniejszej Umowy.

 

P.S Przed chwilą przyjechał kurier z taką samą umową do podpisania, na kopercie zostało napisane uzasadnienie:

Dokumenty zwrotne w kopercie

 

Dokumenty do umowy łączonej NC+ z Orange

 

DPD nie dostarczyło nam poprzednio dołączonych dokumentów- nie mogliśmy aktywować umowy

 

 

 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

Umowa nc+ z internetem- problem z aktywacją internetu

No to teraz widzisz wina firmy kurierskiej musisz jeszcze trochę poczekać,ale napisz reklamację i niech Ci np.obniża abonament. Ich wina nie Twoja. 🙂

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Umowa nc+ z internetem- problem z aktywacją internetu

Wyślij zgłoszenie na maila bok@orange.pl
podaj swoje dane+numer internetu mobilnego z umowy.

Ew. reklamację zarejestruj przez infolinię.

Najprawdopodobniej sprzedawca z N nie zaznaczył tzw. zgody na wcześniejszej uruchomienie usług i karta oczekuje na aktywację.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Umowa nc+ z internetem- problem z aktywacją internetu

Dzisiaj przyszedł list z Orange że internet tzn numer został aktywowany....tylko nadal jest ten sam komunikat jak wcześniej czyli brak sieci. I jak oni aktywują ten internet jak wgl tego nie widać ;/


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Umowa nc+ z internetem- problem z aktywacją internetu

To zadzwoń na dział techniczny infolinii i poproś o weryfikację numeru seryjnego karty sim. Może masz nie ta kartę co trzeba.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Umowa nc+ z internetem- problem z aktywacją internetu

Najbardziej wkurza mnie to ze mija juz 2 tyg a ja sie ciagle z głupim wifi bujam zeby zaczęlo działać.... Nie tak to mialo wyglądać 😕 no jutro będę próbować to ruszyć jakoś