Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wyższa kwota na fakturze niż podczas podpisywania umowy.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7466
  • 136

Wyższa kwota na fakturze niż podczas podpisywania umowy.

Opłata jest zgodna z Regulaminem, który stanowi integralną część umowy. Złóż reklamację, tylko tyle możesz zrobić. 

 

Opłatę abonamentową za Internet powiększymy o 20 zł w budynkach o typie zabudowy jednorodzinnej

 

 

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Wyższa kwota na fakturze niż podczas podpisywania umowy.

Zawsze warto zwracać uwagę na to co w dokumentach. Ta opłatę za domek jak jest opcja (bo nie zawsze) zdejmują właśnie kodami. Ale jak postawią to już powinno być na dokumentach widoczne. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 14
  • 0

Wyższa kwota na fakturze niż podczas podpisywania umowy.

Tak z ciekawości, czy umowy sie pozmieniały w ostatnim czasie i nie ma obowiazku wpisywania cen itd na umowe? Patrząc teraz na umowę, nie ma na niej zupełnie zadnych wykazanych opłat, jednynie opisane usługi które są zamówione i tyle. Na starych umowach było wszystko.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22113
  • 181

Wyższa kwota na fakturze niż podczas podpisywania umowy.


@TomKeXnapisał(-a)

Tak z ciekawości, czy umowy sie pozmieniały w ostatnim czasie i nie ma obowiazku wpisywania cen itd na umowe? Patrząc teraz na umowę, nie ma na niej zupełnie zadnych wykazanych opłat, jednynie opisane usługi które są zamówione i tyle. Na starych umowach było wszystko.


Tego nie wiem na pewno bo jestem tylko klientem. Na mojej umowie zawartej półtora roku temu wszystkie kwoty są wymienione. Jesteś pewien że na Twojej ich nie ma? Możesz pokazać tę umowę (oczywiście zakrywając dane osobiste)?

 

PS. U mnie to wygląda tak i cena jest podana szczegółowo. Tego skanu użyłem do skutecznego reklamowania nieprawidłowo naliczanej opłaty za multinagrywarkę, więc nie bardzo sobie wyobrażam jak mogłoby tego nie być.

IMG_20220723_115940.jpg

IMG_20220723_115947.jpg

Anonim

Nie dotyczy

Wyższa kwota na fakturze niż podczas podpisywania umowy.

@j131 też mnie to zastanawia na Podsumowaniu warunków powinna być ta informacja. Chyba, że rzeczywiście coś w systemach namieszali i jest opłata. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12959
  • 53225
  • 617

Wyższa kwota na fakturze niż podczas podpisywania umowy.

@TomKeX  przecież jest wyszczególniona oplata  w umowie  na górze drugiej strony.  14,99 za domek. Jeśli u Ciebie tego nie ma, to spoko. Jeśli jest...

Obowiązuje umowa, bo w salonie nie udowodnisz , że w czasie rozmowy uzyskałeś taka zniżkę 

Zawsze możesz, reklamować  pisemnie do Skierniewic i wnioskować o bonifikatę na tą kwotę na cały okres umowy. To nic nie kosztuje prócz przesyłki, a spróbować warto. Tylko konkretnie I rzetelnie opisz sytuację 

Anonim

Nie dotyczy

Wyższa kwota na fakturze niż podczas podpisywania umowy.

@agat13 teraz dopłata za domek to 20 zł.

 

@j131 ja też miałam mimo podobnej umowy opłatę za tą multinagrywarkę. I znam więcej takich przypadków. Jakiś pewnie błąd systemowy (bo w starych ofertach rzeczywiście była płatna. 

 

@TomKeX na samej umowie nie ma cen. Masz osobno cennik ale tam są ceny standardowe. Warunki jakie zawierasz są na dokumencie Podsumowanie umowy (jak wyżej załączone).


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1273
  • 3050
  • 31

Wyższa kwota na fakturze niż podczas podpisywania umowy.


@TomKeXnapisał(-a)

20zł za świadczenie w domu jednorodzinnym. Opiszę po kolei jak było.

Uruchomiono swiatłowody. Poprosiłem Ojca żeby pojechał do Orange i zrobił "upgrade" na światłowody. Obecnie mieliśmy internet na miedziaku już dawno jako umowę automatycznie przedłużoną na czas nieokreślony. Pracownik stwierdził że i tak jest potrzebna nowa umowa i najtaniej będzie jak będzie na moją osobe. Stara umowa została wypowiedziana. Rodzicie dzień wczesniej w salonie usłyszeli tak samo jak ja o kwocie 100zł za absolutnie wszystko (telefon+internet) ponieważ otrzymam rabat w wysokości 20stu złoty. Dzień pożniej pojechałem i podpisałem umowę z takimi samymi ustaleniami o danej kwocie 100złotych, gdzie kilkukrotnie upewniałem się czy tak kwota zawiera wszystkie opłaty, w tym za dopłate do domu. Zapomniałem dodać że byłem dzień pózniej i jeszcze 2 razy w salonie bo pracownik podał złą taryfe przy przeniesieniu numeru, kilka wizyt przez które nie potrafił wysłać ponowego, poprawionego wniosku, tylko mnie spławiał bo chyba nie wiedział jak to ogarnąć. Pomogła inna osoba od ręki. Dodatkowo wspomniałem o tej kwocie to stwiedził że " nie wbił się kod promocyjny" i przy otrzymaniu faktury zgłaszać reklamacje. Generalnie doradca średnio rozgarniety. Teraz mam nauczkę żeby wszystko jeszcze dokładniej sprawdzać. Pal licho te 20 złoty, chodzi o sam fakt, 100 zł za wszystko to za WSZYSTKO. Dziękuję za odzew, fakture opłacam, reklamacje zgłoszę i zobaczymy 🙂


jaką dokładnie masz usluge? (orange love mini 600Mb/s?)
światłowód masz na sieci orange czy innego operatora? jeżeli na sieci orange to zaden voucher obniżający opłate 20zl dla domu jednorodzinnego nie wejdzie. jedynie mozesz zrobic reklamacje w ktorej powołasz sie na słowa handlowca w salonie. tu już kwestia kto jak podejdzie do reklamacji.