Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wyłączenie gdzie jest dziecko

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

Wyłączenie gdzie jest dziecko

Niechce uslugi gdzie jest dziecko prosze ja deaktywowac Jurek Zaucha


2017-02-19.jpg

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Wyłączenie gdzie jest dziecko

@Wirus4 wyślij STOP GJD na bezpłatny numer 8082  - update. poprawiłem błędną treść (usunąłem jedną literę).

Pokaż szczegóły

16-11-2017 07:48
Może lepiej zacytuję cały akapit z regulaminu, bo nie wiem w ramach jakiego pakietu masz tę usługę: "

16.W każdym momencie Użytkownik może wyłączyć Usługę.
Jeżeli Użytkownik korzysta w ramach Usługi przypisanej do danego numeru telefonu jednocześnie z wariantów „Pakiet Cykliczny Standard” oraz„Pakiet Cykliczny Premium”, dezaktywacja jednego z nich nie powoduje automatycznej dezaktywacji drugiego. Jeżeli Użytkownik dezaktywuje Usługę w czasie biegu Okresu Promocyjnego Dostępu (najpóźniej na 48 godzin przed jego zakończeniem), Usługa nie zostanie przedłużona na okres Płatny. Jeżeli Usługa zostanie dezaktywowana w czasie biegu okresu rozliczeniowego w ramach opcji płatnej Usługi (najpóźniej na 48 godzin przed jego zakończeniem), wyłączenie Usługi odnosi skutek na koniec tego okresu rozliczeniowego i Usługa nie zostanie przedłużona na następne okresy rozliczeniowe.
Użytkownik będzie miał możliwość korzystania z Usługi do końca danego okresu rozliczeniowego, w trakcie którego dokonano wyłączenia Usługi. Jeżeli Użytkownik dokona wyłączenia później niż na 48 godzin przed zakończeniem okresu rozliczeniowego, wyłączenie Usługi może nastąpić od kolejnego okresu rozliczeniowego. Użytkownik zostanie poinformowany SMS-em o wyłączeniu Usługi.
Usługę można wyłączyć poprzez:
a) wysłanie (z numeru telefonu, dla którego aktywowano wariant Usługi „Pakiet Cykliczny Standard”) bezpłatnej wiadomości SMS pod numer 8082 o treści „STOP GJD” lub „STOP L”, lub „STOP N”, lub „STOP C”; wysłanie (z numeru telefonu, dla którego aktywowano wcześniej Usługę w wariancie „Pakiet Cykliczny Premium”) bezpłatnego SMS-a pod numer 8082 o treści „STOP GJDP” lub „STOP LP”, lub „STOP NP”, lub „STOP CP”."
 

Dopisane przez moda:

Uaktualniony odnośnik cytowanego powyżej tekstu znajduje się w pkt. 21 bieżącego regulaminu usługi.

 

________________
* Wpis poddany edycji oraz uaktualniony ze względu na poczytność rozwiązania (24.11.2021) – moderator Kinga

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

16 ODPOW. 16

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Wyłączenie gdzie jest dziecko


Wirus4 napisał(-a):
Niechce uslugi gdzie jest dziecko prosze ja deaktywowac

 To po co ją aktywowałeś? Ktoś kazał?  Rodzice?  😄


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 21
  • 0

Wyłączenie gdzie jest dziecko

wszystko na cycus glancuś jest opisane naten temat tutaj

http://www.gdziejestdziecko.pl/orange/?search=active&query=Gdzie%20Jest%20Dziecko

 

wiem, bo sam nie dawno miałem przyjemność to wyłaczac

gdyby komuś sie nie chciało szukac, to... http://www.gdziejestdziecko.pl/jak-zrezygnowac-z-uslugi 🙂


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

Wyłączenie gdzie jest dziecko

Kocham orange ale nielubie uslugi gdzie jest dziecko bo niejest zadarmo
received_295924620908930.gif

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Wyłączenie gdzie jest dziecko

@Wirus4 wyślij STOP GJD na bezpłatny numer 8082  - update. poprawiłem błędną treść (usunąłem jedną literę).

Pokaż szczegóły

16-11-2017 07:48
Może lepiej zacytuję cały akapit z regulaminu, bo nie wiem w ramach jakiego pakietu masz tę usługę: "

16.W każdym momencie Użytkownik może wyłączyć Usługę.
Jeżeli Użytkownik korzysta w ramach Usługi przypisanej do danego numeru telefonu jednocześnie z wariantów „Pakiet Cykliczny Standard” oraz„Pakiet Cykliczny Premium”, dezaktywacja jednego z nich nie powoduje automatycznej dezaktywacji drugiego. Jeżeli Użytkownik dezaktywuje Usługę w czasie biegu Okresu Promocyjnego Dostępu (najpóźniej na 48 godzin przed jego zakończeniem), Usługa nie zostanie przedłużona na okres Płatny. Jeżeli Usługa zostanie dezaktywowana w czasie biegu okresu rozliczeniowego w ramach opcji płatnej Usługi (najpóźniej na 48 godzin przed jego zakończeniem), wyłączenie Usługi odnosi skutek na koniec tego okresu rozliczeniowego i Usługa nie zostanie przedłużona na następne okresy rozliczeniowe.
Użytkownik będzie miał możliwość korzystania z Usługi do końca danego okresu rozliczeniowego, w trakcie którego dokonano wyłączenia Usługi. Jeżeli Użytkownik dokona wyłączenia później niż na 48 godzin przed zakończeniem okresu rozliczeniowego, wyłączenie Usługi może nastąpić od kolejnego okresu rozliczeniowego. Użytkownik zostanie poinformowany SMS-em o wyłączeniu Usługi.
Usługę można wyłączyć poprzez:
a) wysłanie (z numeru telefonu, dla którego aktywowano wariant Usługi „Pakiet Cykliczny Standard”) bezpłatnej wiadomości SMS pod numer 8082 o treści „STOP GJD” lub „STOP L”, lub „STOP N”, lub „STOP C”; wysłanie (z numeru telefonu, dla którego aktywowano wcześniej Usługę w wariancie „Pakiet Cykliczny Premium”) bezpłatnego SMS-a pod numer 8082 o treści „STOP GJDP” lub „STOP LP”, lub „STOP NP”, lub „STOP CP”."
 

Dopisane przez moda:

Uaktualniony odnośnik cytowanego powyżej tekstu znajduje się w pkt. 21 bieżącego regulaminu usługi.

 

________________
* Wpis poddany edycji oraz uaktualniony ze względu na poczytność rozwiązania (24.11.2021) – moderator Kinga


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10855
  • 150

Wyłączenie gdzie jest dziecko


Wirus4 napisał:
Kocham orange ale nielubie uslugi gdzie jest dziecko bo niejest zadarmo

Ale może zawarte w tym temacie posty okazały się w jakimś stopniu pomocne? Emotikon: Szczęśliwy

Jeśli tak, to skorzystaj...

Pokaż szczegóły
naszej pięknej tradycji społecznościowej Emotikon: Szczęśliwy
agitacja.jpg

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Wyłączenie gdzie jest dziecko

Dzien dobry, a czy ktoś z was właczał kiedykolwiek ten pakiet świadomie? czy jest to jakaś usługa którą Orange aktywowało bez naszej wiedzy, ja nigdzie nie mam informacji o właczeniu tej usługi, nie mam konta, nigdy nie wysyłałem zadnych SMS START GJD czy START GJDP a usługa działała mi mimo wszystko po tym jak otrzymałem 3 jakieś same informacje ze jest taka usługa, to tych premimu SMS otrzymałem kilka zanim wysłałem STOP GJDP. Pytam bo moze ktoś składał reklamacje jak sie to stało ze usługa została w ogóle aktywowana w Orange


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Wyłączenie gdzie jest dziecko

Mam dokładnie to samo,,, Nieścisłości w rachunku wykazały ze płacę za jakis GJD,,, teraz dopiero wiem co to jest ,,, Nigdy tego nie aktywowałem, nie mam dzieci ani potrzeby szpiegowania,, Teraz muszę to jakoś wyłączyć bo pewnie samo w drugą stronę się to nie zrobi,,,,,  


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Wyłączenie gdzie jest dziecko

Mam tą samą sytuację. Włączyłam cykliczną pakiet, za który miałam płacić 25 zł miesięcznie, a tu się okazuje, że pieniądze znikają z konta i ciągle musiałam doładowywać więcej niż 25 zł. Sprawdziłam szczegółowo historię na koncie a tam 6,15 zł co tydzień za GJD, za usługę, której nigdy nie włączałam. Na jakiej podstawie zostało to włączone? Czy można to reklamować???


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Wyłączenie gdzie jest dziecko

Słyszałem o jakichś SMSach informujących o tej usłudze, tylko nie pamiętam, czy należało na nie jakoś konkretnie odpowiedzieć... w efekcie czego usługa była aktywowana.