Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wspólny pakiet GB na konto

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Wspólny pakiet GB na konto

Dzień dobry,

 

mam umowę w Orange dwie karty SIM:
-Smart Plan Multi II (59,98 zł),
-LTE FreeNet SIMO (24,91 zł).

 

Na pierwszym mam 500 MB Internetu na drugim 5 GB (mam dwa numery tam do tych kart sim połączen na jednym koncie Orange). Cały pakiet internetu niby miał być połączony i po zalogowaniu się do mojgo konta Orange widnieje napis:


Internet Pozostało 4.73 GB
i napis
Orange Free Net - wspólny pakiet GB na konto Pozostało 4.65 GB

 

Czemu gdy korzystam teraz tylko z tej karty SIM co domyślnie ma tylko 500mb przyszedł SMS o treścI:

 

"Wykorzystałes 80% srodkow z pakietu 0,5 GB. Po przekroczeniu 0,5 GB dalsze rozliczenie transferu danych nastąpi z kolejnego pakietu 2 GB."

 

Nie do końca teraz rozumiem, będę musiał coś dopłacać choć na drugiej karcie jest jeszcze sporo jak dla mnie transferu i jest potem i tak lejek?

 

Wcześniej tego nie zauważyłem ponieważ korzystałem z dual SIM z transferu SIM2, teraz już wyciągłem tą kartę ponieważ gdy z dwóch korzystam to bardzo jadło baterie. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Wspólny pakiet GB na konto

w ramach Smart Plan Multi II posiadasz pakiet 0.5 GB po jego wykorzystaniu uruchamia się dodatkowy pakiet 2GB w cenie 10 zł.

Dopiero gdy wykorzystasz ww. pakiet środki będą rozliczane z pakietu na konto.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Wspólny pakiet GB na konto

w ramach Smart Plan Multi II posiadasz pakiet 0.5 GB po jego wykorzystaniu uruchamia się dodatkowy pakiet 2GB w cenie 10 zł.

Dopiero gdy wykorzystasz ww. pakiet środki będą rozliczane z pakietu na konto.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wspólny pakiet GB na konto

Uzupełnię wypowiedź @RaDo_sny: w ofercie Smart Plan Multi II nie ma usługi wyłączającej płatny pakiet za 10zł (jak np. w nowszych taryfach).