Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orang love plus abonament internet


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Orang love plus abonament internet

Mam pewne pytanie , korzystam z oferty orange love , ( internet tv telefon komorkowy i telefon stacjonarny ) plus dodatkowo mamy jeszcze jeden abonament za 29.99 ( poza oferta ) ale oba numery sa polaczone pakietem 20 giga za 5 zl ( ( po rabacie 20 zl ) ( oraz jedna faktura )Jezeli mi w ofercie orange konczy sie 3 giga darmowego internetu automatycznie mi sie wlaczy pakiet 20 giga ( tak zapewniala pani w salonie ) i ten drugi numer tak samo , (wspolny internet ) dzis wchodzac na moje platnosc mam napisane ze aktywny pakiet 5 giga za 10 zl i ze mam zaplacic poza abonamentem 10 zl ( za pakiet 5 giga ) gdzie mialam miec pakiet 20 giga za 5 zl ? O co chodzi ?
Screenshot_20170526-230857.png
4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orang love plus abonament internet

Aby to działało musisz mieć włączoną usługę o nazwie "nie chcę schodków". Przez Mój Orange możesz sprawdzić jej status i ew. włączyć. Wtedy tak będzie.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Orang love plus abonament internet

Przy wlaczeniu tej opcji bede korzystac z tego pakietu 20 g za 5 zl ? Czy jak to wlacze nie naliczy mi jakos dodatkowych oplat ?:) i dlaczego tak sloro pani w salonie twierdzila ze to dziala odrazu po wykorzystaniu pakietu z abonamentu ? I jeszcze jedno pytanie czemu wlaczja mi sie paiety 5 g za 10 zl skoro zama tego nie wlaczylam ani nie zapytali o zgode ?:)

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Orang love plus abonament internet

Jak wlacze to nie chce schodkow to co sie stanie ? Wlacza mi pakiet 20 g za 5 zl ? Czy wylacza mi te pakiety 5 g za 10 zl ?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orang love plus abonament internet

Domyślnie włączają się pakiety. Można je wyłączyć - tak skonstruowana jest oferta. Być może osoba z salonu Ci to włączyła a na Mój Orange źle widać. Albo się pomyliła i jest na odwrót - w razie wu możesz złożyć reklamację (jeśli już są naliczane opłaty).