Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Voip

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 6
  • 0

Voip

Hej !

Piszę do wam, ponieważ chcę zapytać gdzie mogę znaleść hasło do zalogowania się do aplikacji Voip lub neofon na komputerze. Wiem, że przy podpisaniu umowy dostaje się hasło na e-mail, ale niestety skasowałem tą wiadomość.

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Voip

@Kamil1 Zadzwoń do BOK, jeżeli masz smartfon z numerem Orange, to po zalogowaniu się do aplikacji Mój Orange na dole znajdziesz ikonę dzięki której za darmo porozmawiasz z doradcą. Jeżeli nie to standardowe połączenie... 500100100 o ile zależy Ci na czasie. Możesz też poprosić o hasło e-mailem.

 

Update,

zdaje się, że pomyliłem numer... prawidłowy kontakt to 510100100, albo z numeru komórkowego Orange *100

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Voip

@Kamil1 Zadzwoń do BOK, jeżeli masz smartfon z numerem Orange, to po zalogowaniu się do aplikacji Mój Orange na dole znajdziesz ikonę dzięki której za darmo porozmawiasz z doradcą. Jeżeli nie to standardowe połączenie... 500100100 o ile zależy Ci na czasie. Możesz też poprosić o hasło e-mailem.

 

Update,

zdaje się, że pomyliłem numer... prawidłowy kontakt to 510100100, albo z numeru komórkowego Orange *100

Anonim

Nie dotyczy

Voip

Tak jak pisze @Misiek62 skontaktuj się z BOK 🙂 Pozdrawiamy 🙂 Przygotuj sobie swoje hasło abonenckie 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Voip

To ja też dorzucę trzy grosze, że powinno być na wyciągu do umowy/aneksu.

Jak nie masz - rady przedmówców 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Voip


Piotrekk85 napisał(-a):

To ja też dorzucę trzy grosze, że powinno być na wyciągu do umowy/aneksu.

Jak nie masz - rady przedmówców 🙂


@Piotrekk85 Niestety na wyciągu jest info, że hasło na e-mail - przynajmniej ja tak mam.