Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy internet po wykorzystaniu zwalnia ?

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 21
  • 4
  • 0

Czy internet po wykorzystaniu zwalnia ?

Witam

 

Pytanie tak jak w temacie. Umowa podpisana bez telefonu i co miesiac 4gb internetu ,a przez pierwsze 2 miesiace 10+4gb internetu. 

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36266
  • 1366

Czy internet po wykorzystaniu zwalnia ?

Zwykła statyczna strona internetowa, czytanie wiadomości (bez video) - wg mnie tak.
Video, muzyka, granie - już nie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36266
  • 1366

Czy internet po wykorzystaniu zwalnia ?

I tak tego nie odczujesz, właściwie to nie wiem.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

18 ODPOW. 18
Anonim

Nie dotyczy

Czy internet po wykorzystaniu zwalnia ?

Myślę że zwalnia - ale najlepiej będzie jak doczytasz warunki umowy. Nie wiemy jaką masz ofertę, etc....takie gdybanie to.........


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36266
  • 1366

Czy internet po wykorzystaniu zwalnia ?

Na umowie to pewnie nie wiele jest. Podaj nam nazwę oferty ew. skontaktuj się z BOK np. przez mój orange.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17810
  • 186

Czy internet po wykorzystaniu zwalnia ?

@tomkusi1 może nie wiesz że można skontaktować się za darmo z doradcą Orange przez aplikację Mój Orange w smartfonie, a jeśli wiesz to taka przypominajka - dokładny opis jest w bazie wiedzy.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 21
  • 4
  • 0

Czy internet po wykorzystaniu zwalnia ?

Na umowie wlasnie nic nie pisze o zwalnianiu.

Dokladna nazwe pakietu powiem eam wieczorem ale jest to sbonsment za ok 30zl z 4gb internetu i nielimitowanymi rozmowami i sms/mms. 4 takie numery zostaly wziete +internet airbox 2

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36266
  • 1366

Czy internet po wykorzystaniu zwalnia ?

Ofert jest wiele podobnych, więc od razu odpowiem Ci że tak. Na pewno będzie zwalniał. Ale na jakim hamulcu, to musisz podać więcej info.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 21
  • 4
  • 0

Czy internet po wykorzystaniu zwalnia ?

W takim razie wieczorem podam dokladniejsze dane 🙂

Ps. A nawet jakby zwalnial do 16kilobitow to zdazy sie strona wczytac zanim zajdzie slonce 🙂 ?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36266
  • 1366

Czy internet po wykorzystaniu zwalnia ?

To zależy jaka strona i na jakiej przeglądarce. Jeśli to Android i masz Chrome lub Operę, które mają opcję "lajt" dla stron (piszę kolokwialnie), to zwykle minutka, więc jak nie robisz tego tuż przed zachodem słońca to zdążysz. Jeśli liczysz na oglądanie YT, szans już nie ma.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 21
  • 4
  • 0

Czy internet po wykorzystaniu zwalnia ?

Dzięki za odpowiedz. Pakiet jednak ten co ja dostalem to koszt 19 zł i tez nie limitowane sms i mms oraz telefony i 4gb internetu natomaist na stronie nie umiem takiego znaleźć więc max do jutra powinienem dostac informacje jak się ten pakiet nazywa. 


Ps.Używam właśnie opery z oszczedzaniem pakietu ,bo do teraz miałem i w sumie do 24 października mam 700mb więc muszę mocno oszczedzać. 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Czy internet po wykorzystaniu zwalnia ?

Zwalnia i to bardzo mi zwolnił do 64KB/s więc jest bezurzyteczny po wykożystaniu limitu , poprostu sieć robi nas w konia ,