Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Stałe Publiczne IP


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

Stałe Publiczne IP

Dlaczego w Orange nie mozna zamowić stałego Publicznego IP. Jest tylko dla firm - przeciez to sa jaja. Wlaczyc mozna w mój orange a potem dzwonia i mówia że sie nie da na Funboxie 6. To na czym sie da. Inne firmy nie maja z tym problemu.

________________
* Wydzielono z tematu Automatyczne odnowienie IP w Funbox 3.0 Neostrada Światłowód 1 Gbps co 22h? – moderator Kinga

3 ODPOW. 3

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12947
  • 53204
  • 617

Automatyczne odnowienie IP w Funbox 3.0 Neostrada Światłowód 1 Gbps co 22h?

@Morciak Zawsze było rozłączanie co 22 godziny. Dla ADSL-a. Dla FTTH powinno się to odbywać do 9-10 dni. Tak jest w teorii, ale spotkałem się z ustawieniami, gdzie to odbywa się właśnie co 22 godziny. To rzadkość, ale się dzieje. Zgłoś to na infolinii, bo być może to kwestia ustawień, które można zmienić...


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Automatyczne odnowienie IP w Funbox 3.0 Neostrada Światłowód 1 Gbps co 22h?

@agat13  Ty to lubisz "kopać" 😁😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22110
  • 181

Stałe Publiczne IP


@kris68napisał(-a)

Dlaczego w Orange nie mozna zamowić stałego Publicznego IP. Jest tylko dla firm - przeciez to sa jaja. Wlaczyc mozna w mój orange a potem dzwonia i mówia że sie nie da na Funboxie 6. To na czym sie da. Inne firmy nie maja z tym problemu.

________________
* Wydzielono z tematu Automatyczne odnowienie IP w Funbox 3.0 Neostrada Światłowód 1 Gbps co 22h? – moderator Kinga


Prawdę mówiąc pojęcia nie mam dlaczego oferta Orange jest taka a nie inna. Zawsze możesz zgłosić pomysł rozszerzenia oferty w dziale pomysły.