Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love - rezygancja z usługi a pozostawienie numeru telefonu


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 6
  • 0

Orange Love - rezygancja z usługi a pozostawienie numeru telefonu

Witam,

Chciałem zapytać o taką rzecz. Mam oferte Orange love. Pytałem w salonie czy mogę zrezygnować z którejś uslugi(chodziło mi o TV) , bo nie mam jak z niej korzystać, gdyż przed balkonem jest drzewo i zakłóca mi sygnał do satelity i dostałem odpowiedź że nie da się odłączyć tej usługi bo jest połączona z numerem mojej żony i jak to zrobią to jej numer przestanie istnieć. Czy może mi ktoś podpowiedzieć, czy to może być prawda, czy Pani w salonie zrobiła mnie w balona tylko po to, abym nie zrezygnował z usługi??

Z góry dziekuje

 

____________________

*Przeniesienie tematu z działu "Inna oferta" oraz doprecyzowanie nazwy tematu - moderator Wojciech.

11 ODPOW. 11

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

orange love

@irekk3001 prawdę powiedziała konsultantka w salonie. Jeżeli rezygnujesz z jednej usługi OL, to automatycznie rozwiązujesz cały pakiet. Nie da się zrezygnować z jednej usługi. Można numer komórkowy żony zachować, ale to trzeba na numerze komórkowym wypowiedzieć umowę z zaznaczeniem, że numer ma być przeniesiony do oferty na kartę. Pozostałe usługi OL zostaną z automatu rozwiązane.

Jeszcze dochodzi jak obecnie jest umowa, na czas określony? Jeżelj na czas określony, to rozwiązanie umowy wiąże się z podniesieniem kary. Jeżelj na czas nieokreślony, to obowiązuje miesięczne wypowiedzenie.

Utrudnienia w odbiorze sygnału z satelity nie jest podstawą do rozwiązania umowy.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 17
  • 0

orange love

Pani w salonie nie do końca powiedziała prawdę. Jeżeli masz trzy usługi w Orange love np. Internet, TV i telefon to jak kończy Ci sie umowa możesz zrezygnować z telewizji i zostawić sobie internet i telefon bez utraty numeru i utraty usługi love. Oferta love zaczyna sie od dwóch usług. Nie stracisz numeru ani nic. Ja tak robiłem w czerwcu 2021 jak miałem tv z której nikt w domu nie korzystał i pani na telefonie powiedziała mi ze nie ma opcji rezygnacji bo stracę numery ale w salońie pani po 24 miesięcznej umówię zrobiła nam nowa umowę na internet i telefon z tym samym numerem bez problemu. Podejrzewam ze to taka trochę polityka żeby nie rezygnować z jednej usługi. Da sie … nie mogą zabrać ci numeru. Masz to zagwarantowane prawnie, tak samo jak przenosisz numer do innej sieci. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12959
  • 53240
  • 617

Orange Love - rezygancja z usługi a pozostawienie numeru telefonu

@irekk3001 tu masz opis i w punkcie 1 jest to okreslone pod szarym polem https://www.orange.pl/omnibook/rozwiazanie-umowy


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12959
  • 53240
  • 617

Orange Love - rezygancja z usługi a pozostawienie numeru telefonu

@irekk3001 Jestem ciekaw na czym stanęło...To byłby zwrot w myśleniu o Pakiecie Love

Anonim

Nie dotyczy

Orange Love - rezygancja z usługi a pozostawienie numeru telefonu

Jeżeli masz pakiet z telewizją to możesz przy przedłużeniu umowy zmigrować do Love Mini (internet i komórka). 

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Orange Love - rezygancja z usługi a pozostawienie numeru telefonu


@Anonimnapisał(-a)

Jeżeli masz pakiet z telewizją to możesz przy przedłużeniu umowy zmigrować do Love Mini (internet i komórka). 

 


@irekk3001 , potwierdzam słowa @Daniel9110  i @Anonim . Jeżeli spełniasz już warunki do migracji, a dodatkowo wyrażone masz zgody marketingowe, to możesz również spodziewać się telefonu od ludzi Orange, zajmujących się przyciąganiem klientów, ponieważ widzą w systemach daty umów. Na rzecz rezygnacji z tv, podpisałem umowę na mini Love i telefon pozostał. Musiałem jedynie do 14 dni oddać dekoder po zmianie warunków umowy.

Anonim

Nie dotyczy

Orange Love - rezygancja z usługi a pozostawienie numeru telefonu

@bronzub z tym kontaktem to różnie bywa. Lepiej samemu do nich uderzyć bo nikt nie da gwarancji, że zadzwonią (chodź jak piszesz szanse są spore). 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Orange Love - rezygancja z usługi a pozostawienie numeru telefonu

@Anonim , dedykowany kanał i szerzej opisany, to posiadanie konta webowego, gdzie najpierw robisz rozeznanie, wiesz także, czego chcesz, uderzasz i dzwonisz. Bardzo szybko się odezwą.

Anonim

Nie dotyczy

Orange Love - rezygancja z usługi a pozostawienie numeru telefonu

@bronzub jak się do nich odezwie to oczywiście. 

 

W sumie też mnie wcale nie dziwi nawet jak ktoś w takiej sytuacji mówi, że się nie da, trzeba najpierw rezygnację potem nowa umowę. Inaczej są prowizje liczone.