Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Smart plan LTE open / rezygnacja z usługi stacjonarnej


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Smart plan LTE open / rezygnacja z usługi stacjonarnej

Posiadam dwie usługi stacjonarne: Neostradę do 10Mb/s (na więcej nie pozwala moje łącze) oraz telefon stacjonarny (Plan na Każdy Dzień za 49 zł/mc). Do tego posiadam również telefon komórkowy w abonamencie Smart Plan LTE (86 zł/mc), ale dzięki rabatowi za usługi stacjonarne (Smart Plan LTE Open) oraz innym rabatom płacę 45 zł/mc. W kwietniu tego roku kończy mi się umowa na usługi stacjonarne, natomiast abonament na telefon dopiero w 2018 roku. Chciałbym zrezygnować z neostrady, a umowę na telefon stacjonarny chciałbym natomiast przedłużyć. I tu rodzi się moje pytanie: Czy  zrezygnując z neostrady, a przedłużając umowę na telefon stacjonarny nadal będę otrzymywał rabat z promocji Smart Plan LTE Open (30 zł/mc), tak jak do tej pory?

13 ODPOW. 13
Anonim

Nie dotyczy

Smart plan LTE open / rezygnacja z usługi stacjonarnej

Na chłopski rozum wydaje mi się że rabat ten zostanie zmniejszony lub całkowicie Ci anulowany. Chociaż wywołajmy tutaj @Piotrekk85 do odpowiedzi 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Smart plan LTE open / rezygnacja z usługi stacjonarnej

W promocji Smart Plan LTE Open wystarczyło mieć dowolną usługę stacjonarną. Rabat powinien z tej promocji być zachowany.
Tylko nie wiem skąd Ci wyszło 86 zł abonamentu? To na pewno ta promocja? Sugerowałbym na 100% potwierdzić informacje na BOK.

 

@Anonim: akurat pisałem 😄

Anonim

Nie dotyczy

Smart plan LTE open / rezygnacja z usługi stacjonarnej

To fajnie że rabat ten zostanie zachowany 🙂 Sam korzystam z takiego rabatu i .... taka wiadomość mnie cieszy 🙂 Chociaż wydawało mi się że takie rabaty zostają anulowane gdy........przestajemy korzystać z jakiejś usługi dzięki której został nam przyznany rabat. Pozdrawiam.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Smart plan LTE open / rezygnacja z usługi stacjonarnej

Regulamin w załączeniu po prawej. 

Ta promocja była "zakręcona" jak dla mnie 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Smart plan LTE open / rezygnacja z usługi stacjonarnej

@Korgan341 

 

Teraz trzeba wziąć pod uwagę że Orange promuje nowe pakiety, ciekawe jakie są aktualne "programy rabatowe"...


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Smart plan LTE open / rezygnacja z usługi stacjonarnej

Tak to jest na pewno ta promocja spisałem z umowy wszelkie ceny 🙂 . Haczyk był taki, że jak podpisywałem umowę (przez internet) to widoczna była kwota abonamentu 45 zł/mc + do tego wybrałem sobie telefon Sony Xperia Z3 Compact. Jak przeczytałem umowę, którą mi przysłali to okazało się, że abonament który mam kosztuje 86 zł/mc ale dzięki rabatowi 30zł z Smart Plan LTE Open, zgód marketingowych i zgodzie na e-fakturę wyszło 45zł/mc 🙂

 

Co do samej umowy, dzięki za odpowiedzi. Myślę, że jeszcze przejdę się do punktu żeby dopytać co i jak, może tam udzielą mi jednoznacznej i ostatecznej odpowiedzi. Tak naprawdę nie rozwiązywałbym tej umowy na neostradę tyle, że łącza w mojej miejscowości pozwalają na internet o max szybkości do 10Mb/s, a za tą samą cenę mogę mieć internet światłowodowy 50Mb/s u innego operatora 😕


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Smart plan LTE open / rezygnacja z usługi stacjonarnej

@Korgan341 Rabat Orange Open w przypadku rezygnacji z usługi Neostrada i pozostawienia telefonu stacjonarnego zostanie zmniejszony w tym przypadku z 20 zł na 10 zł, czyli będziesz płacił za telefon komórkowy 55 zł. Orange Open polega na tym, że im więcej usług posiadasz tym większy rabat otrzymujesz. Rozwiązanie jednej umowy skutkuje pomniejszeniem rabatu. 
Wszystko na stronie Orange.pl jest wyjaśnione. Polecam poczytać zasady tutaj:
http://www.orange.pl/kid,4002408058,id,4004878338,article.html
regulamin Orange Open:
http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2004849/4105932320.pdf

Miłego dnia! 🙂


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10897
  • 150

Smart plan LTE open / rezygnacja z usługi stacjonarnej


Darek25 napisał:

Rabat Orange Open w przypadku rezygnacji z usługi Neostrada i pozostawienia telefonu stacjonarnego zostanie zmniejszony w tym przypadku z 20 zł na 10 zł, czyli będziesz płacił za telefon komórkowy 55 zł. Orange Open polega na tym, że im więcej usług posiadasz tym większy rabat otrzymujesz. Rozwiązanie jednej umowy skutkuje pomniejszeniem rabatu. 
Wszystko na stronie Orange.pl jest wyjaśnione. Polecam poczytać zasady tutaj:
http://www.orange.pl/kid,4002408058,id,4004878338,article.html
regulamin Orange Open:
http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2004849/4105932320.pdf


Cześć @Matt55 Emotikon: Szczęśliwy

 

Zwróć uwagę, że 30-złotowy rabat wynikający z promocji Smart Plan LTE Open, której regulamin załączył wyżej @Piotrekk85, to jeszcze coś innego niż zalinkowane przez Ciebie rabaty - Orange Open Extra czy Orange Open II.

W przypadku Abonenta, który korzysta (...) z dowolnej usługi świadczonej w stacjonarnej sieci telekomunikacyjnej Orange, Rabaty udzielane będą (...) na cały czas korzystania z usługi świadczonej w stacjonarnej sieci telekomunikacyjnej Orange. (...)

 

Jeżeli @Korgan341 zrezygnuje jedynie z Neostrady, to nadal będzie spełniał warunki tej promocji. Ważne żeby się upewnić, czy na pewno korzysta właśnie z tej, a nie innej promocji Szczęśliwy robot

 

PS

Sam osobiście korzystam z Orange Open Extra oraz Orange Open II.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Smart plan LTE open / rezygnacja z usługi stacjonarnej

@Wiktor

Punkt 5 aneksu do umowy na abonament, którą podpisałem brzmi następująco:

Orange Polska S.A. przyznaje Abonentowi rabat 30 zł brutto na abonament przez okres trwania umowy po spełnieniu warunków promocji "Smart Plan LTE Open".

Natomiast punkt 6:

Rabat - po spełnieniu warunków Orange Open. 

 

O ile punkt 5 jest przejrzyście napisany to punkt 6 jest niejasny  i nie wiem jak go interpretować.  Dokonałem obliczeń i z podstawowej kwoty abonamentu 85,98 zł po odjęciu rabatów: 5,01 zł (za fakturę elektroniczną), 4,99 zł (rabat promocyjny), 30 zł (Smart Plan LTE Open), 5,99 zł (za zgody marketingowe), wychodzi kwota 39,99 zł (wcześniej podałem błędną kwotę 45 zł za co przepraszam) i taką kwotę abonamentu mam wypisaną na fakturze. Z tych obliczeń wynika, że nie otrzymuję żadnego rabatu z tytułu Orange Open, jednakże obawiam się, iż ten punkt 6 aneksu ma na celu właśnie uniemożliwić rezygnację z którejkolwiek usługi stacjonarnej.