Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rejestracja numeru

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 7
  • 0

Rejestracja numeru

Witam, będę podpisywać umowę na Orange Love i mam pytanie,

dostaję niepotrzebny mi abonament na telefon, czy można ten numer zarejestrować na kogoś innego? Czy musi być na mnie i w razie jakichś problemów osoby której bym dał to ja będę wzywany np. na policję?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Rejestracja numeru

No niestety oferta Orange Love wymaga, aby wszystkie usługi były na jedną osobę.
Co do wzywania na policję - to już kwestia konkretnych zagadnień. Jeśli ktoś dzwoni z fałszywymi bombami, to wzywany możesz być, ale raczej nie Ty poniesiesz konsekwencję. Ale udostępnianie karty sim nie odpowiedzialnej może skutkować wysokim rachunkiem (usługi premium/elektroniczne można zablokować, ale blokady można zdjąć - a są też i inne opcje na nabicie rachunku).

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Rejestracja numeru

No niestety oferta Orange Love wymaga, aby wszystkie usługi były na jedną osobę.
Co do wzywania na policję - to już kwestia konkretnych zagadnień. Jeśli ktoś dzwoni z fałszywymi bombami, to wzywany możesz być, ale raczej nie Ty poniesiesz konsekwencję. Ale udostępnianie karty sim nie odpowiedzialnej może skutkować wysokim rachunkiem (usługi premium/elektroniczne można zablokować, ale blokady można zdjąć - a są też i inne opcje na nabicie rachunku).

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 7
  • 0

Rejestracja numeru

Raczej funkcji premium bez dostępu do serwisu telefonicznego/internetowego nie da się odblokować.

Ale fakt, serwis telefoniczny orange i ich weryfikacja(kiedy nie posiada się kodu abonenckiego) jest dość łatwa do przejścia, data urodzenia, imię i nazwisko i rodzaj faktury

Anonim

Nie dotyczy

Rejestracja numeru

Zawsze możesz nie aktywować karty i.....po sprawie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Rejestracja numeru

Na zdjęcie blokad musi być pełna weryfikacja. Poza tym jest wiele usług które mogą nabić rachunek a nie są blokowalne.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Rejestracja numeru

@Simon696, trochę się spóźniłem, ale z ciekawości pociągnę temat. Piszesz, że w pakiecie jest niepotrzebny Tobie abonament telefoniczny? Co przez tę niepotrzebność rozumiesz? Bo jeśli dlatego, że masz numer, abonament w Orange i kolejny jest Ci niepotrzebny, to na swoim przykładzie chcę Cię poinformować, że da się przejść na pakiet Orange Love (4 usługi w jednym) łącząc wszystkie posiadane wcześniej - miałem FunPack'a i abonament - > połączono mi w jeden pakiet Orange Love, co oznacza też oszczędność w moich opłatach. Jeśli masz w innej sieci, to chyba w zależności od czasu związania umową z tą inną siecią, można było rozważyć przeniesienie numeru. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 7
  • 0

Rejestracja numeru

Niepotrzebny bo już mam rodzinny w Orange, także rezygnacja z tamtego powoduje iż musiałyby być dokupione 2 dodatkowe.

A jakie inne usługi nie są blokowane?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Rejestracja numeru

Doładowanie numerów na kartę... niektóre usługi międzynarodowe... ciężko wymienić bo nie są to zbyt popularne opcje.
Anonim

Nie dotyczy

Rejestracja numeru

Większość usług premium da się poblokować, więc.....Internet też po wykorzystaniu pakietu może zwolnić do okreslonej prędkości i nie naliczą się już dodatkowe opłaty...tak więc....


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Rejestracja numeru

Orange Love ma schodki albo usługę "nie chcę schodków" - niestety nią można sterować smsem.

Usługi premium można wszystkie zablokować. Tylko są jeszcze usługi elektroniczne (zakupy np. w sklepach z aplikacjami typu google play; to nie jest to samo co usług premium w "pomarańczowym" języku), ale też jest możliwość założenia blokady. 

 

Dawanie nieodpowiedzialnej lub złośliwej osobie karty sim jak dla mnie jest ryzykowne.