Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Regulamin Orange Open obowiązujący w 03.2013 r.

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 1
  • 0

Regulamin Orange Open obowiązujący w 03.2013 r.

Witam,

 

Proszę podzielcie się ze mną regulaminem Orange Open obowiązującym w 03.2013 r., prosiłem w bok (biuro obsługi klienta?) i dostałem regulamin z 24 grudnia 2014 r. Potrzebuję zweryfikować czy Orange słusznie nie udzielił mi rabatu przez spóźnioną płatność.

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Regulamin Orange Open obowiązujący w 03.2013 r.

Stary regulamin z 2013 roku http://www.telepolis.pl/grafika/newsy/2013-04/orange-regulamin-orange-open-od-16-04.pdf
wersja kiedy były dwie kwoty 15 i 30 zł i inne zasady parowania

nie ma słowa o spóźnionej płatności

A nie przedłużano umowy od tego czasu?

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Regulamin Orange Open obowiązujący w 03.2013 r.

Dostępu do regulaminu z 2013 roku nie uzyskasz(chyba że jakieś archiwum). Zmiany regulaminowe, niestety, nie mają zastosowania wstecznego. Prawda jest taka, że spóźniając się z opłatą za którąś z usług, rabaty zostają cofnięte do czasu następnej, terminowej wpłaty. Przerabiałem temat niedawno...

 

rabaty.jpg

 

 

 

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Regulamin Orange Open obowiązujący w 03.2013 r.

@WIEM

 

zobacz czy z taką datą Ci odpowiada... jest od 23 od sierpnia 2013 r.

 

Oj, doczytałem temat - przykro mi, na tę chwilę nie widzę starszego.

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Regulamin Orange Open obowiązujący w 03.2013 r.

Stary regulamin z 2013 roku http://www.telepolis.pl/grafika/newsy/2013-04/orange-regulamin-orange-open-od-16-04.pdf
wersja kiedy były dwie kwoty 15 i 30 zł i inne zasady parowania

nie ma słowa o spóźnionej płatności

A nie przedłużano umowy od tego czasu?

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 1
  • 0

Regulamin Orange Open obowiązujący w 03.2013 r.

Tak umowa została przedłużona w marcu/kwietniu 2015 roku, czyli od wtedy obowiązuje nowy regulamin orange open?

 

Radzicie, żeby zapłacić? Nie są to duże kwoty, ale zawsze. 10-ego wystawiają mi nową fakturę a nie chce ponownie zostać obciążony za brak płatności.

 

Dziękuje za udział w temacie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Regulamin Orange Open obowiązujący w 03.2013 r.

nie zapłacisz to stracisz rabat, nie wiem ile to w Twoim wypadku

ale z drugiej strony jak nie ma się kasy na ważniejsze sprawy...

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Regulamin Orange Open obowiązujący w 03.2013 r.


WIEM napisał(-a):

Tak umowa została przedłużona w marcu/kwietniu 2015 roku, czyli od wtedy obowiązuje nowy regulamin orange open?

 

Radzicie, żeby zapłacić? Nie są to duże kwoty, ale zawsze. 10-ego wystawiają mi nową fakturę a nie chce ponownie zostać obciążony za brak płatności.

 

Dziękuje za udział w temacie.


 

zapłacić zawsze trzeba... przecież korzystasz z usług, ale jeśli nie zgadzasz się z fakturą, to możesz ją reklamować.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 1
  • 0

Regulamin Orange Open obowiązujący w 03.2013 r.

Jasne, zapłacę już. Nie mam dostępu do umowy, dopiero w czwartek będę mógł ją przejrzeć. Myślicie, że podczas przedłużania dostałem jako załącznik do nowej umowy/aneksu - nowy regulamin orange open i według tego już mogą mi odbierać rabat?


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Regulamin Orange Open obowiązujący w 03.2013 r.

Z tego co pamiętam, regulaminy danej usługi, operator rozdaje na prawo i lewo. Bynajmniej tak było u mnie. Przedłużając każdą umowę, otrzymywałem "kontenerowe" ilości zadrukowanych kartek, a przy sugestii, że po co mi to, mam takich ze 100, powiedziano mi że tak muszą...że teraz tyle się zmienia, a poza tym do każdej usługi inny regulamin...Więc w Twoim przypadku gdzieś masz na pewno podane szczegóły...

 

@edit: Teraz mam zagłostkę. Przestudiowałem regulamin zasad przyznawania rabatu Orange Open i nie ma tam nic na temat spóźnionych opłat...ehh


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 1
  • 0

Regulamin Orange Open obowiązujący w 03.2013 r.

No właśnie, muszę przejrzeć umowę to pewnie znajdę te szczegóły, no nic zapłaciłem już i ewentualnie będę reklamował rachunek.

 

Zobacz punkt 6 podpunkt 2 regulaminu, który załączyłeś tam to jest uregulowane.