Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie abonamentu na inny numer...

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 57
  • 0

Przeniesienie abonamentu na inny numer...

Witam i przechodzę od razu do rzeczy, czy jak bym chciał przenieść usługi abonamentowe na jednym z numerów na inny numer (bo na starym numerze i tak mi nie zależy) to jak to wygląda w praktyce?

Zdaję sobie sprawę ,że jeżeli cennik się nie zmienił to koszt operacji 150 złotych, 

ale męczy mnie natomiast to czy trzeba się fatygować do salonu, czy można to zlecić 

mailowo/telefonicznie?  Nie mam nic do salonów bo mam ich w okolicy około 5 ,tylko ,że tam zawsze są kolejki. I jak to wygląda od strony finansowej, (jeśli okazało by się ,że jednak muszę jechać do salonu) to czy muszę płacić gotówką ,czy jest to doliczanie wraz z kolejną fakturą?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Przeniesienie abonamentu na inny numer...

Chodzi o komórkę? Jeśli tak, to na dziś zostaje tylko wizyta w salonie. Opłata doliczona jest do rachunku.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Przeniesienie abonamentu na inny numer...

Chodzi o komórkę? Jeśli tak, to na dziś zostaje tylko wizyta w salonie. Opłata doliczona jest do rachunku.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 57
  • 0

Przeniesienie abonamentu na inny numer...

Tak to abonament komórkowy na osobę prywatną-w tym przypadku na moje dane. Dzięki za pomoc. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Przeniesienie abonamentu na inny numer...

A poza tym nie lepiej doczekać do końca umowy i wtedy wziąć nowy? aktywacja tańsza niż 150 zł

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 57
  • 0

Przeniesienie abonamentu na inny numer...

Wiem i zdaję sobie z tego sprawę, biję się cały czas z myślami w tym temacie. Natomiast numer jest hmm jak by to ująć ''spalony'' był w wszelakiej maści ogłoszeń oraz CV. 

Dlatego na razie i tak leży w szufladzie.-plus wszystkich tych minusów ,że doladowuję co jakiś czas z niego mój numer na kartę.

BTW, a tak przy okazji ,to nie sądzę ,abym w przyszłości brał jeszcze jakieś abonamenty. 

Już i tak mam za dużo wydatków i zostanę raczej w ofertach na kartę.