Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rabat Orange Open Extra

ROZWIĄZANE

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Rabat Orange Open Extra

Dobry wieczór. Mam pytanie dotyczące rabatu Orange Open Extra. Pół roku temu został podpisany aneks do umowy abonamentowej (przedłużenie) Smart Plan LTE Wspólny na okres 24 miesięcy. W związku z tym, że były i nadal są posiadane usługi stacjonarne (telefon stacjonarny - plan podstawowy, Neostrada do 10 Mb/s) przyznany został rabat w wysokości 40 zł na abonament telefonu mobilnego. Czy po rezygnacji z Neostrady (umowa do lipca 2018) i zostawieniu jedynie telefonu stacjonarnego rabat nadal będzie naliczany? W regulaminie promocji, który znalazłem na stronie Orange.pl pisze, że wystarczy posiadać usługi stacjonarne, nie ma konkretnie określonych jakie i w jakiej minimalnej kwocie miesięcznego zobowiązania, więc wydaje mi się, że nic nie powinno zmienić się. Jednak chciałbym się upewnić, a wiem, że tutaj na forum są prawdziwi eksperci, którzy o ofertach wiedzą naprawdę wiele, czasem więcej niż konsultanci na infolinii czy czacie. 🙂 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Rabat Orange Open Extra

To rabat powinien pozostać. Ale z systemami Orange nigdy nic nie wiadomo więc w razie wu zostaje rekamacja z powołaniem na prawa nabyte.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Rabat Orange Open Extra

Telefon stacjonarny w jakim planie i czy nie jest zawieszony?

Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Rabat Orange Open Extra

Nie wiem czy nie mylisz rabatów. Rabat Orange Open Extra jest przyznawany na numer główny i jest to albo 50% kwoty abonamentu na 24 miesiące lub 100% na 12 miesięcy. Rabat 40 zł masz na dwa pierwsze numery dodatkowe podpięte pod numer główny i ten rabat nie jest zależy od usług stacjonarnych.

Ok przy wspólnym rzeczywiście jest rabat 40 zł. Wysokość abonamentu nie ma znaczenia.

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Rabat Orange Open Extra

W ramach Smart Plan LTE Wspólny połączone są 3 numery, na numer główny jest udzielony rabat 40 zł (oferta tylko SIM) w ramach promocji Orange Open Extra, a na numery dodatkowe zgodnie z ofertą tak jak piszesz 40 zł rabatu, ale to nie jest zależne od usług stacjonarnych.

Telefon stacjonarny analogowy - plan podstawowy za 31,98 zł. Telefon jest aktywny i nadal pozostałby, jedynie rozważana rezygnacja z Neostrady.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Rabat Orange Open Extra

To rabat powinien pozostać. Ale z systemami Orange nigdy nic nie wiadomo więc w razie wu zostaje rekamacja z powołaniem na prawa nabyte.

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Rabat Orange Open Extra

@Piotrekk85 Dzięki wielkie za odpowiedź! Już się bałem, że będzie problem z rezygnacją, bo jednak rabat duży i jego utrata skutecznie mocno obniżyłaby atrakcyjność posiadanej oferty. 🙂