Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie nr z abonamentu Orange love na karte

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2093
  • 5835
  • 194

Przeniesienie nr z abonamentu Orange love na kartę


@agat13napisał(-a)

@Sophie252525 A jaki cykl rozliczeniowy masz na tej komórce? Zlecenie musi być złożone odpowiednio wcześniej (min miesiąc przed zakończeniem umowy pakietu), ale jeśli ten telefon do przeniesienia na kartę ma cykl rozliczeniowy do 15-go danego miesiąca, to w pierwszym "15-tym" dniu miesiąca w którym przestanie obowiązywać pakiet zmieni się usługa na kartę (przykład : umowa kończy się 12 sierpnia- 15 sierpnia masz już nr na kartę. Umowa kończy się 20 sierpnia, a cykl dalej trwa do  15-go września i wtedy przechodzi na kartę). prościej nie umiem opisać 🙂

Nie wiem skąd ten 15 października


Bo nie znamy dokładnej daty zakończenia umowy. 14.10 to prawdopodobnie najbliższy koniec okresu rozliczeniowego po umowie terminowej, czyli 15 migracja do karty.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13873
  • 57061
  • 686

Przeniesienie nr z abonamentu Orange love na kartę

@Arti_Kn_Pl Zgoda...o tym dość skomplikowanie pisałem:)


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 20
  • 0

Przeniesienie nr z abonamentu Orange love na kartę

Umowę mam do 15 września a okres rozliczeniowy mam 10 każdego miesiąca.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13873
  • 57061
  • 686

Przeniesienie nr z abonamentu Orange love na kartę

@Sophie252525 to według mnie przejść na kartę powinnaś 10 października 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19343
  • 55883
  • 759

Przeniesienie nr z abonamentu Orange love na kartę

@Sophie252525 skoro umowa do 15 września, to zakończenie umowy najlepiej zrobić na 10 października, jak sugeruje @agat13. Uważam, że nie zakończenie z dniem 15 września nie jest problemem, ale dochodzi niepełny cykl rozliczeniowy, więc będzie trzeba później po korekcie faktury dokonywać zwrotu. Pamiętam, że kiedyś rozwiązanie numeru zrobiłem z dniem końca umowy, nie z dniem najbliższego cyklu rozliczeniowego po dacie końca umowy. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 20
  • 0

Przeniesienie nr z abonamentu Orange love na kartę

Ja wolałabym zakończyć tą umowę 15 września zależy mi na czasie bo nie chce ponosić dodatkowych kosztów że względu na przebywanie za granicą.Niepełny okres rozliczeniowy czyli że powinnam zapłacić tylko za 5 dni od 10 września do 15.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5961
  • 24248
  • 204

Przeniesienie nr z abonamentu Orange love na kartę


@Sophie252525napisał(-a)

Ja wolałabym zakończyć tą umowę 15 września zależy mi na czasie bo nie chce ponosić dodatkowych kosztów że względu na przebywanie za granicą.Niepełny okres rozliczeniowy czyli że powinnam zapłacić tylko za 5 dni od 10 września do 15.


Każdy ma inaczej okresy rozliczeniowe, więc trudno powiedzieć za ile. Nie przejmuj się i wypowiadaj w najwcześniejszym możliwym bez kary terminie. Sprawdź tryb wypowiadania: powinien być w umowie opisany. Normalnie IIRC jest to miesiąc przed datą zakończenia, ale mogę się mylić. Jeśli nie dotrzymasz terminu złożenia wypowiedzenia, to umowa przejdzie na bezterminową, z miesięcznym okresem wypowiedzenia (czyli możliwe że zapłacisz za kolejny miesiąc, nie za kolejny "okres"). To wszytko powinno jednak być jednoznacznie opisane w umowie, nasze spekulacje tego co tam masz zapisane nie zmienią.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5961
  • 24248
  • 204

Przeniesienie nr z abonamentu Orange love na karte


@Sophie252525napisał(-a)

..

drugi Pani na infolini powiedziała że mogę ale muszę zadzwonić przed 10 sierpnia i im zgłosić i mòj nr zostanie przeniesiony 15 września bez problemu

...


I tego się trzymaj. Tej drugiej Pani. A ponieważ 5 lipca jak najbardziej jest "przed 10 sierpnia", to możesz takie zlecenie złożyć właściwie w każdej chwili.