Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Neostrada/Płatności - da się jakoś uruchomić usługę?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Neostrada/Płatności - da się jakoś uruchomić usługę?

Dzień dobry, nie ma czym się chwalić ani żalić, lecz niestety spóźniam się z opłatą za neostradę+raty za sprzęty.

Termin do 16stego a ja już odcięty od neostrady. Czy można w jakiś sposób jednak uruchomić usługę, dopiero co jedną zaległość opłaciłem , drugą chciałbym do 5.07 , tylko do tego czasu potrzebuje internetu. Wiem najlepiej zapłacić, ale po takiej sumie co dopiero uregulowałe to nie jest takie proste. Czy da się jakoś dostać do biura obsługi Orange przez email?

 

 

 

________________________

*Doprecyzowałem nazwę tematu oraz przeniosłem z działu "Internet domowy" - moderator Wojciech.

3 ODPOW. 3

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1547
  • 6687
  • 45

Neostrada/Płatności - da się jakoś uruchomić usługę?

Co w sytuacji, gdy minął termin płatności mojej faktury?

Jeśli:

to sprawdź czy możesz odblokować usługi.

 

Faktury po terminie płatności / potwierdzenie / deklaracja wpłaty | Orange Polska


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13360
  • 54786
  • 647

Neostrada/Płatności - da się jakoś uruchomić usługę?

@SylwesterXT  zadzwoń na infolinię i zapytaj o prolongatę drugiej opłaty w systemie. Wydaje mi się, że można tak sprawę załatwić 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18699
  • 53552
  • 733

Neostrada/Płatności - da się jakoś uruchomić usługę?

@SylwesterXT jeżeli to Twoje pierwsze zaległości w spłatach, to najlepiej na czacie, bądź infolinii uzgodnić sprawy płatności i odblokowania internetu. W takim przypadku jest indywidualne podejście do klienta, więc trudno podpowiedzieć, jak ostatecznie operator weźmie Twoją prośbę rozpatrzy. Jednorazowo powinno dać się dogadać.