Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak usunąć predefiniowane numery Orange z telefonu


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 12
  • 0

Jak usunąć predefiniowane numery Orange z telefonu

Dzień dobry.

 

Proszę o pomoc w usunięciu predefiniowanych numerów Orange z telefonu takich jak AUTOMAT BIURO czy BIURO NUMEROW. Mój telefon to Realme C11 i przy próbie usunięcia takich kontaktów pojawia mi się komunikat "Nie udało się usunąć kontaktu tylko do odczytu".

 

Pozdrawiam, Przemysław Perzyński.

5 ODPOW. 5

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13730
  • 56475
  • 667

Jak usunąć predefiniowane numery Orange z telefonu

@HaniaP  kontakty na SIM czy w telefonie? Ja wczoraj usunąłem wszystkie takie kontakty bez problemu 


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1920
  • 9375
  • 76

Jak usunąć predefiniowane numery Orange z telefonu

@HaniaP Strzelam, że wystarczy wyłączyć pokazywanie kontaktów zapisanych na karcie SIM.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2155
  • 12158
  • 54

Jak usunąć predefiniowane numery Orange z telefonu

@Samotnick niestety nie zawsze to działa, miałem trochę inną sytuację, numery Orange dało się usunąć z listy kontaktów w telefonie (nie definitywnie z pamięci SIM karty, ale powracały po restarcie telefonu.

Na 100% pomoże skorzystanie z innej aplikacji ... Orange Telefon, czy innej.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1628
  • 7081
  • 52

Jak usunąć predefiniowane numery Orange z telefonu

Spróbuj przez SIM Contacts – Aplikacje w Google Play lub zobacz czy w dialerze nie masz opcji do ukrycia wybranych kontaktów. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 12
  • 0

Jak usunąć predefiniowane numery Orange z telefonu

Kontakty mogłem ukryć tylko w aplikacji Kontakty. Nie da się ich ukryć w aplikacji Telefon i Wiadomości (obie od Google). SIM Contacts pozwolil mi na usunięcie tych kontaktów, ale po resecie one wracają. Ta aplikacja identyfikuje te kontakty jako SDN Account. Aplikacja Orange Telefon pozwala mi je ukryć, więc do dzwonienia mam rozwiązanie. Pozostaje mi znaleźć jeszcze aplikacje do SMS, która pozwoli mi na ukrycie kontaktów SDN.

 

Pozdrawiam.