Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przejęcie konta

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 5
  • 0

Przejęcie konta

Witam, czemu mam na koncie ponad abonament 321,34 zł, skoro to nie ja zamówiłem? Czy można przywrócić do zera?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13908
  • 57218
  • 691

Przejęcie konta

@MaciTyl Sprawdź rachunek szczegółowy. Tam wszystko jest uzwględnione.

W razie czego reklamuj. Wyzerować się nie da, można zbonifikować, jak reklamacja będzie uznana

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19377
  • 55983
  • 760

Przejęcie konta

@MaciTyl zależy z jakich usług korzystałeś. Trzeba sprawdzić na fakturze szczegółowej, możesz odczytać na koncie Mój Orange lub dowiedzieć się na infolinii, czacie. Tu nie mamy wglądu na Twoje konto, więc pytanie nie bardzo do nas. Tak jak Ty jesteśmy tylko użytkownikami, którzy sobie na wzajem pomagają.

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13908
  • 57218
  • 691

Przejęcie konta

@MaciTyl Sprawdź rachunek szczegółowy. Tam wszystko jest uzwględnione.

W razie czego reklamuj. Wyzerować się nie da, można zbonifikować, jak reklamacja będzie uznana


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19377
  • 55983
  • 760

Przejęcie konta

@MaciTyl jeśli oczekujesz od nas pomocy. musisz coś więcej napisać. Jeżeli została włączona jakaś usługa, to należało by ją jak najszybciej wyłączyć, aby nie były pobierane kolejne opłaty. Warto też zablokować połączenia, SMS-y, MMS-y wysokopłatne oraz płatności elektroniczne z numeru abonamentowego.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 5
  • 0

Przejęcie konta

Ja nie mam poglądu, tylko właściciel może sprawdzić rachunek


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19377
  • 55983
  • 760

Przejęcie konta

@MaciTyl w takim razie zmian mógł dokonać właściciel lub złożyć dodatkowe zamówienia.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13908
  • 57218
  • 691

Przejęcie konta

@MaciTyl  trochę na wyrost to oznaczenie, choć poprawne. Właściciel może sprawdzić wszystko, ale bez względu na relacje dotyczące używania usługi na kogoś innego wgląd w to za co płacisz musi być. Przecież to uczciwe i logiczne, że musisz wiedzieć co finansujesz...dogadaj się na wgląd w to na fakturze 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5998
  • 24397
  • 206

Przejęcie konta

@MaciTyl 

Czyje konto chcesz przejąć?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 198
  • 629
  • 2

Przejęcie konta

@MaciTyl Nie masz wglądu do konta, ale jak mniemam za nie płacisz. Tym bardziej powinieneś, to wyjaśnić z właścicielem abonamentu. Wyjściem jest upoważnienie użytkownika do konta, aby samemu kontrolować potencjalne wydatki. Jednak nie wiem czy w wypadku konta u operatora jest to wykonalne.

 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2221
  • 12428
  • 57

Przejęcie konta


@MaciTylnapisał(-a)

Ja nie mam poglądu, tylko właściciel może sprawdzić rachunek


To polecam kontakt z właścicielem konta, jeśli płacisz za te konto, to tym bardziej, to forum użytkowników usług Orange i tu tego nie załatwisz 😎