Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z realizacją zamówienia orange love pomocy


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Problem z realizacją zamówienia orange love pomocy

Witam. Otóż...cztery miesiące temu zamówiłam w Orange Internet.. I jestem zadowolona. Teraz domowilam telewizję oraz komórkę...i na tyle....czekam już drugi miesiąc ponieważ zamówienie poszlo czwarty raz. Pani dzwoni, potwierdza...I koniec. Dzwonię, pytam się co się dzieje ...I żadnej odpowiedzi nie otrzymuję.
2 ODPOW. 2

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z realizacją zamówienia orange love pomocy

Niestety tutaj na forum nikt Ci nie pomoże w indywidualnej sprawie. Złóż reklamację np. przez mój Orange.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 1

Problem z realizacją zamówienia orange love pomocy

Moje pierwotne zgłoszenie nie zostało zrealizowane od 07.10.2017 r. (dziś jest już 10.11.2017 r.) nie został dostarczony telefon zamówiony w ofercie orange love (z umową i oczywiście fakturą poszło błyskawicznie).  Mam już 3 zamknięte zgłoszenia po telefonach do "doradców", którzy nic nie zrobili i przekazali bezmyślnie sprawę dalej. Mam też 3 zgłoszenia w toku (w tym to pierwotne z 07.10.2017 r.) oraz nowo otwarte - te już jam napisałem bo rozmowy z "doradcami" przestały mnie bawić. W ostatniej rozmowie prowadzonej z "doradcą" uzyskałem informowano mnie, kto z działu sprzedaży zajmuje się zgłoszeniem i robi to od 24.10.2017 r. Problemem jest podobno rata miesięczna za telefon samsung s8, która miała wynosić 99 zł i taka oferta jest na stronie oferta jest ogólnie dostępna, ale to "doradcy" pewnie nic nie obchodzi. Ogólnie patrząc na załatwianie sprawy w orange to kolejne zgłoszenia mają wyłącznie na celu przedłużenie realizacji zamówienia i czekanie do czasu zakończenia się promocji żeby "doradca" mógł powiedzieć "Pana zamówienie nie może być zrealizowane, bo na dzień dzisiejszy nie mamy takiej oferty". Pozdrawiam tych, którzy mają "problemy" z realizacją zamówienia w orange. Szkoda waszego czasu lepiej składać skargi do UKE i powództwa do sądu.