Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange love rozwiązanie umowy / zwrot urządzeń


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Orange love rozwiązanie umowy / zwrot urządzeń

Cześć, przeniosłem numer z Orange Love do innej sieci. Chciałbym się dowiedzieć czy pozostałe usługi z automatu są rozwiązywane? (Internet domowy, telewizja itp.)  Czy trzeba złożyć wypowiedzenie? Na "mój orange" zrobiło się pusto, nie wyświetla się żadna usługa. 

 

Przy okazji chciałbym Was zapytać odnośnie zwrotu urządzeń do Orange. Mam do zwrotu funbox 2.0 i dekoder canal+ DSB4300. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć co wchodzi w skład zwracanych zestawów? Na stronie Orange niby znalazłem informację na temat funboxa, ale o dekoderze nic nie ma. Wydaje mi się, że to bardzo przestarzałe informacje i wolałbym się upewnić. 

 

Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

 

__________

* W temacie doprecyzowałem kategorię - Wiktor

5 ODPOW. 5

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18784
  • 53815
  • 739

Orange love rozwiązanie umowy / zwrot urządzeń

@Victoremque oferta OL charakteryzuje się tym, że po rozerwaniu pakietu, np. po przez zabranie jednej usługi, w Twoim przypadku przeniesienie numeru do innego operatora, umowa na cały pakiet ulega rozwiązaniu. Osobiście upewnił bym się jeszcze na infolinii Orange.

Warto też sprawdzić na infolinii Canal+. Wspominasz, że masz dekoder Canal+, więc i pewnie umowę na usługi telewizyjne, ale tu może nie być rozwiązana umowa. Skoro jest taki dekoder, to może być jeszcze umowa na TV satelitarną, pewnie nie było IPTV od Orange, dlatego brak informacji na stronie Orange o tym dekoderze. Sprawdź na infolinii Canal+, pewnie tu trzeba będzie złożyć wypowiedzenie umowy.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2063
  • 5673
  • 191

Orange love rozwiązanie umowy / zwrot urządzeń

Usługi stacjonarne odłączą się do 4
dni od przeniesienia numeru.
Do zwrotu:
FB2.0, zasilacz, kabel ethernet
Dekoder DSB4300, karta VIA, Zasilacz, pilot. Kabla HDMI nie było w zestawie.

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13479
  • 55140
  • 655

Orange love rozwiązanie umowy / zwrot urządzeń

@Victoremque  Z ciekawości: umowa na pakiet była na czas określony, jeśli tak to do kiedy?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Orange love rozwiązanie umowy / zwrot urządzeń

Skończyła się jakoś w marcu, numer przeniosłem kilka dni temu.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13479
  • 55140
  • 655

Orange love rozwiązanie umowy / zwrot urządzeń

@VictoremqueTo ok, bo czasem zaskoczyć może kara za zerwanie nawet krótko przed upływem czasu zakończenia umowy