Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange love komórkowy i neostrada przeniesienie numeru


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 29
  • 22
  • 0

Orange love komórkowy i neostrada przeniesienie numeru

Są już jakieś efekty reklamacji. Dzisiaj rano dostałem sms z Orange że Neostrada zostanie odłączona 16 sierpnia oraz nr TEL zlecenia. Więc możliwe że wszystko będzie miało szczęśliwe zakończenie. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 29
  • 22
  • 0

Orange love komórkowy i neostrada przeniesienie numeru

16 mają odłączyć neostradę. Jak zachowa się Orange w momencie kiedy wypowiem aneks na plan mobilny ? Umowa się rozwiąże czy będą chcieli mi przywrócić to co było ? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Orange love komórkowy i neostrada przeniesienie numeru

A masz już papier z decyzją reklamacyjną? Jeśli nie, to wg mnie może naliczyć karę.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 29
  • 22
  • 0

Orange love komórkowy i neostrada przeniesienie numeru

Tzn dostałem sms że neostrada zostanie odłączona 16 sierpnia. Na reklamacje jeszcze nie odpowiedzieli. Możliwe że odpiszą w ciągu zapowiadanych 7 dni na reklamację, ale skoro już przyszedł sms że jednak odłączają to możliwe że już coś w tym kierunku robią, no chyba że to co się teraz dzieje to efekt rozmowy z konsultantką która po prostu zrobiło w systemach wszystko jak należy gdy po raz pierwszy się ze mną kontaktowała. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Orange love komórkowy i neostrada przeniesienie numeru

To już trudno przewidzieć jaka jest decyzja. To też zależy jak sformułowałeś reklamację, jaka jest decyzja reklamacyjna.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 29
  • 22
  • 0

Orange love komórkowy i neostrada przeniesienie numeru

Reklamacje w sumie napisała osoba na infolinii w treści żądanie odłączenia Neostrady tak jak to zostało przedstawione podczas rozmowy na przedłużenie samego telefonu. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 29
  • 22
  • 0

Orange love komórkowy i neostrada przeniesienie numeru

W dniu dzisiejszym neostrada przestała działać i właśnie przyszedł sms treści że reklamacja została pozytywnie rozpatrzona. W treści smsa że neostrada zostanie odłączona 16 sierpnia a modem mam oddać do 14 sierpnia więc teraz muszę się cofnąć w czasie chyba 🙂 Czy oni nie mogą nic normalnie zrobić ? Skoro reklamacja pozytywna to jak myślicie, zrobić myk rozwiązać umowę i uciec bez kar ? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Orange love komórkowy i neostrada przeniesienie numeru

Twoja decyzja. Poza tym zależy sporo od osoby realizującej odstąpienie wtedy. Przelicz co Ci się opłaca.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 29
  • 22
  • 0

Orange love komórkowy i neostrada przeniesienie numeru

Ale w zasadzie na jakiej podstawie mieli by mnie karać ? Przecież propozycja wyszła od nich na rozpakietowanie Love a ja po prostu odstępuje od umowy zawartej na odległość do czego mam prawo. Zadzwonię do nich i zapytam co i jak. Ewentualnie zawsze pozostaje droga sądowa którą raczej przegrają. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Orange love komórkowy i neostrada przeniesienie numeru

Jest to wyjątek w przepisach dotyczących odstąpienia. Zostało wykonane świadczenie (odłączenie Neostrady), które nie możne zostać przywrócone do stanu sprzed zawarcia umowy za pomocą środków komunikacji na odległość. Nie twierdzę, że na 100% Orange naliczy Ci karę, ale sytuacja jest wieloznaczna.