Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 6, Poszukiwacz
  • 5
  • 0
  • 0

Ekstra sygnał - nie działa na internecie od UPC

[ Edytowane ]

Temat przeniesiony z Dekodery i inne do odpowiedniej kategorii + dodano etykiety - moderator Bartłomiej

Od trzech lat używałam bez zazutu extra sygnał(tj. wzmacniacz sygnału),ale o kwietnia wszystko się zmieniło i niestety  wzmacniacz przestał działać. Orange twierdzi ,że to przez UPC że pozamykali porty czasu, a upc odpisuje że nic takiego nie miało miejsca.Każdy umywa ręce a ja nie mam zasięgu i nie mam już siły dalej sie boksować.Czy moze ktoś coś????podpowie??

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 24270
  • 12426
  • 1120

extra sygnał

Masz router z wifi?
.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 6, Poszukiwacz
  • 5
  • 0
  • 0

extra sygnał

tak z upc

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 24270
  • 12426
  • 1120

extra sygnał

Sugerowałbym sprawdzić na własną rękę otwartość portów. Na wsparciu Orange powinni Ci podać jakie.
.
Poziom 39, Guru ****
  • 24270
  • 12426
  • 1120

extra sygnał

Inna opcja to napisz reklamację do UKE.
.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 6, Poszukiwacz
  • 5
  • 0
  • 0

extra sygnał

technik z orange twierdzi ze to port 1 2 3 nie znam się ale mamy terminal,który też korzysta z portów czasu bo codziennie o tej samej  godz jest drukowany raport.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 24270
  • 12426
  • 1120

extra sygnał

Hm, nie znam takich portów Emotikon: sfrustrowany
.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 5, Obserwator
  • 2
  • 0
  • 0

extra sygnał

Czy udało Ci się rozwiązać problem? Mam dokładnie to samo u siebie.

0 Lubię to
Odpowiedz
Zespół Nasz Orange
  • 1437
  • 2181
  • 45

[ Edytowane ]

Próbował ktoś w UPC poprosić o IPv4? Domyślnie jest tam IPv6. Wtedy można sterować portami z pozycji routera. Tylko czy to coś zmieni, jeżeli rzeczywiście po stronie UPC by było coś zablokowane? Ciężko powiedzieć. Porty które powinny być otwarte: 53, 67, 68, 4500, 500, 123, 33434-33445.

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Poziom 6, Poszukiwacz
  • 5
  • 0
  • 0

[ Edytowane ]

Niestety nie, wyłaczyłam wzmacniacz żeby nie ciągnął prądu a abonament płacę bo jak teraz bym chciała rozwiazać umowę to musze zapłacic karę,poniewaz orange reklamacji nie uznało...Czekam końca umowy na tel i zmieniam operatora...

0 Lubię to
Odpowiedz