Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ekstra sygnał - nie działa na internecie od UPC


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Ekstra sygnał - nie działa na internecie od UPC

Temat przeniesiony z Dekodery i inne do odpowiedniej kategorii + dodano etykiety - moderator Bartłomiej

 

Od trzech lat używałam bez zazutu extra sygnał(tj. wzmacniacz sygnału),ale o kwietnia wszystko się zmieniło i niestety  wzmacniacz przestał działać. Orange twierdzi ,że to przez UPC że pozamykali porty czasu, a upc odpisuje że nic takiego nie miało miejsca.Każdy umywa ręce a ja nie mam zasięgu i nie mam już siły dalej sie boksować.Czy moze ktoś coś????podpowie??

10 ODPOW. 10

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

extra sygnał

Masz router z wifi?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

extra sygnał

tak z upc


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

extra sygnał

Sugerowałbym sprawdzić na własną rękę otwartość portów. Na wsparciu Orange powinni Ci podać jakie.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

extra sygnał

Inna opcja to napisz reklamację do UKE.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

extra sygnał

technik z orange twierdzi ze to port 1 2 3 nie znam się ale mamy terminal,który też korzysta z portów czasu bo codziennie o tej samej  godz jest drukowany raport.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

extra sygnał

Hm, nie znam takich portów :S

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

extra sygnał

Czy udało Ci się rozwiązać problem? Mam dokładnie to samo u siebie.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Ekstra sygnał - nie działa na internecie od UPC

Niestety nie, wyłaczyłam wzmacniacz żeby nie ciągnął prądu a abonament płacę bo jak teraz bym chciała rozwiazać umowę to musze zapłacic karę,poniewaz orange reklamacji nie uznało...Czekam końca umowy na tel i zmieniam operatora...


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Ekstra sygnał - nie działa na internecie od UPC

Mylisz się,bo od tego zaczeliśmy czyli jak był u mnie serwisant to kazał mi zanieść wzmacniacz do sąsiadów i tam próbowali się połączyć i też im nie wyszło,(sąsiedzi mają netie)ale nic to nie wniosło bo serwisant twierdzi że u nich czyli na orange działa to on z tym nic nie zrobi..Tak samo, jak to że operator twiedzi że wystąpił do upc z pismem,ale na moja prośbę zeby mi udostępnili do kogo i treść pisma tez milczą i dostaje automatyczne odpowiedzi..tak Orang traktuje klijenta,który jest u nich od ponad 20 lat