Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana abonamentu i właściela numeru

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Zmiana abonamentu i właściela numeru

Dzień dobry. Jak wygląda teraz zmiana właściela w trakcie trwania umowy? Obecnie abonament jest w Orange love, umowa kończy się 9 sierpnia 2019,  a po końcu umowy chcę przejść na karte i zmienić właściela numeru dotychczas właścielem  jest moja mama właścielem, a chcemy numer przepisać na mnie, obecnie mam 23 lata jak ma to znaczenie. W salonie Orange powiedzieli, że nie mogą ani zmienić właściela ani przenieść abonamentu na kartę. A na złożenie wypowiedzenia umowy niby jest za późno wydaje mi się, że jak umowa się kończy 9 sierpnia a potem liczone te 30 dni.. W salonie Pani powiedziała że numer najpierw mamy przenieść do innej sieci zmienić tam właściela a po przeniesiu znowu przenieść do Orange by przejść na karte.   Czy to tak ma wyglądać? Dlaczego takie są utrudnienia przy zmianie oferty i właściela.? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Zmiana abonamentu i właściela numeru

Orange Love nie umożliwia dokonania cesji. Na koniec umowy można zmigrować jedynie bezpośrednio numer na abonament w Orange. Więc stąd propozycja z przejściem do innej sieci.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9
Anonim

Nie dotyczy

Zmiana abonamentu i właściela numeru

Najprościej przenieść numer do innego operatora na kartę, potem przepisać go z mamy na ciebie.

http://www.plus.pl/na-karte/przenies-numer


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Zmiana abonamentu i właściela numeru

Orange Love nie umożliwia dokonania cesji. Na koniec umowy można zmigrować jedynie bezpośrednio numer na abonament w Orange. Więc stąd propozycja z przejściem do innej sieci.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Zmiana abonamentu i właściela numeru

Dziękuję za szybką odpowiedź. A jak wygląda sytuacja z wypowiedzeniem umowy zanim zmienię operatora. Czy po prostu przenoszę numer do innej sieci przed końcem trwania umowy i na tym się kończy. 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6511
  • 15867
  • 84

Zmiana abonamentu i właściela numeru

miesiąc przed końcem  należy wypowiedzieć umowę 🙂


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Zmiana abonamentu i właściela numeru

Ale właśnie umowa kończy się 9 sierpnia tego roku wice ten okres wypowiedzenia nie będzie zachowany. Chyba że jak umowa kończy się 9 sierpnia + 30 dni wypowiedzenia. 

🤔

Anonim

Nie dotyczy

Zmiana abonamentu i właściela numeru

@Chalecka1810  przecież Operator do którego przenosisz numer może to załatwić, zapytaj czy da radę z końcem obecnej umowy 😉


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Zmiana abonamentu i właściela numeru

Dziękuję Wam wszystkim za rzetelne odpowiedzi. Zrobię tak jak mówicie. Pozdrawiam. 🤗


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Zmiana abonamentu i właściela numeru

Na 9 sierpnia jest przy późno bo musi być pełen okres rozliczeniowy zachowany

Zespół Nasz Orange
  • 2889
  • 10771
  • 64

Zmiana abonamentu i właściela numeru

@Chalecka1810, czy sprawa rozwiązana? Jeżeli tak to śmiało oznacz jedną z odpowiedzi jako rozwiązanie.