Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Orange Love

Tak Pelikan - trza nowy numer który oni przyślą wsadzić w nową szczelinę SIM  w jakimś telefonie . A dotychczasowej trzeba używać nadal . Opowiem wam ciąg dalszy mojej historii ; Dziś rano spojrzałem na tablet alcatel pixi 7 który dostałem w prezencie od orange  przy podpisywaniu wcześniejszej umowy i pomyślałem ; a dlaczego konsultant z którym rozmawiałem wczoraj nie wspomniał ani słowem o jakichś gadżetach do umowy ....

Zadzwoniłem więc dziś znów na infolinie ia konsultant na którego dziś trafiłem mówi mi że owszem ; teraz też są dostępne "prezenty" do umowy .

Nawigacja samochodowa , powerbank lub mobilny router 3G .

Wybrałem nawigację , konsultant z którym dziś rozmawiałem napisał od nowa umowę ze mną , tyle że teraz z dołączonym "prezentem " Może więc być tak że po niedzieli pojawi się kurier z umową bez prezentu i moim zadaniem będzie wtedy nie przyjęcie jej .

A następnego dnia pojawi się następny kurier , przywiezie umowę i gadżet i tą umowę mam dopiero przyjąć  . C D N .....

Dziś się dowiedziałem że przyślą mi nawigację navitel e 100 ale że stanie się to w ciągu 30 dni od zawarcia umowy .

A ja myślałem że kurier przywiezie od razu i nową umowę i nawigację .......


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Orange Love

Wiecie co siędziś dowiedziałem ; konsultant z którym romawiałem w sobotę - ponoć wprowadził mnie w błąd . Żaden gadżet przy przejściu z funpack-a na orange love się nie należy ! Należy się tylko na życzenie -  zamiana liveboxa2 na funboxa3 .

Dekodera tv nie będzie można wymienić . Gdy przed chwilą zalogowałem się na swoje konto to pokazuje mi że umowa z piątku jest w trakcie realizacji i by czekać na kuriera .

O tym że w sobotę rozmawiałem z konsultantem i że obiecał on mi anulowanie piątkowej umowy  , podpisanie nowej z nim i  gadżecie dla mnie nie ma żdnej wzmianki .

ZAdzwoniłem dziś na infolinię , dzisiejsza pani konsultantka poinformowała mnie że ;

regulamin promocji "orange love" nie przewiduje żadnych gadżetów i że w "systemie" nie ma żadnego śladu po mojej sobotniej rozmowie z konsultantem i ustaleniu gadżetu .

Już sam nie wiem który z tych konsultantów mówi prawdę a który kłamie !


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 30
  • 29
  • 2

Orange Love

Dla mnie news dnia, że nie ma możliwości wymiany dekodera.

Zawsze się boję, że ktoś będzie chciał mnie uszcześliwić czarnym dekoderem (WHD80/UHD88) i skończy się oglądanie w module CI.

 

Ale z routerem to inna sprawa. Znasz może jakieś szczegóły jak trzeba to rozegrać?

Jaką masz w ogóle technologie?

Do tej pory do ADSL nie chcieli dawać nawet Funboxa2, więc możliwość wymiany z LB2 na FB3 jest tym bardziej kusząca.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Orange Love

Wczoraj pierwszy konsultant który zdłosił się pod numerem 510100100 -

- przekierował mnie do innego konsultanta . Z działu technicznego ,

Tamten zaś powiedział  , że gdy będę już miał podpisaną umowę i aktywną promocję

orange love - wtedy zgłosić się na infolinii właśnie do tego działu technicznego i oni tam wystawią zlecenie na wymianę LB2 na FB3 . Obaczymy czy tak będzie .

Od piątku wieczorem na moim koncier stoi że umowa jest przekazana do firmy KEX ,

ale dziś w południe nie ma jeszcze numeru listu przewoizowego .

C D N .....


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Orange Love

Dziś rano przyjechał do mnie kurier , przywiózł umowę i kartę SIM na komórkę , na której jest bezlik minut do wszystkich . Tak że już dziś jestem w taryfie "love"

a po niedzieli będę mógł się zgłosić na wymianę LB2 n funbox3 .


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 30
  • 29
  • 2

Orange Love

To by było na tyle, jeśli chodzi wymianę Liveboxa na Funboxa3.

https://www.youtube.com/watch?v=DW1bcDnYo1s

Jedyny port RJ11 jaki ma router, to ten do telefonu.

 

 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 43
  • 21
  • 0

Orange Love

To jak w koncu to jest ponoć dekoder i rorter beda dostepne teraz tylko do swiatla i nie moga ich wydawac w innych przypadkach.

Czy dekoder można wymienic do iptv? vdsl?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Love

Jest już strona o Orange Love https://www.orange.pl/love
Niestety bez regulaminów, cenników, zamówienia przez internet...
Anonim

Nie dotyczy

Orange Love

@Piotrekk85 Pewnie się wkrótce pojawią, ale poszli na ofertę laczona


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Orange Love

Witam
Czy mając :
- Neostrade z umową do 07/2017
- telefon stacjonarny z umową do 05/2017
- telefon komórkowy do 09/2018
mogę teraz przejść na Orange Love ?
Bo z tego co wyczytałem wcześniej to można nawet w trakcie trwania obecnej umowy ....