Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Orange Love

A to zwracam honor 🙂 Nie wiedziałem że do tej konkretnej usługi zmieniono zasady. Regulaminy dodane jako aktualizacja, więc wybaczcie moją niewiedzę 🙂


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Orange Love

A ja już dziś zmieniłem umowę na "orange love"

Konsultant na infolinii powiedział że "starzy" klienci mogą wchodzić w nową promocję już dziś  10 lutego oferta "orange love" będzie dostępna dla nowych klientów .

A tajemniczy nowy dekoder o którym tyle napisano w tym temacie to urządzenie działające tylko w technologii IPTV . Nie satelitarnej . Ja podpisałem umowę na funpack [ neostrada+telefon+tv]  w czerwcu 2015  . Ale przez pierwsze 4 m-ce korzystałem z dekodera tv whd 80 tylko za darmo , nie płaciłem za żaden pakiet . Dopiero w październiku 2015 wziąłem pakiet EXTRA+ za 39,90 zł . Dziś więc konsultant uzgodnił ze mną nową umowę . Cena ta sama co dotychczas czyli 129 zł ale za kilka dni kurier przywiezie mi nową umowę na pakiet 4w1 i kartę SIM na komórkę . Bez telefonu .Będę mieć z tego  komórkowego numeru nielimitowane połączenia na komórki i na stacjonarne i 3 GB mobilnego internetu . Będę nadal mieć nadal pakiet tv EXTRA+ a zmianę pakietu tv na inny będę mógł zrobić gdy będzie "blisko października "  I wtedy ponoć dla mnie całkowita cena za cały pakiet 4w1 będzie niższa niż obecne . Dotychczasowa moja umowa z orange uległa dziś anulowaniu .  Nie trzeba czekać do 10 lutego .


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Love

Nie chce mi się wierzyć, albo piszesz niedokładnie. Samo zamówienie telefoniczne stanowi anulowanie starej umowy? czyli nie podpiszesz umowy u kuriera to masz usługi za free?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Orange Love

Konsultant powiedział tak ; umowę kurierowi trzeba podpisać i wtedy jest 14 dni na ewentualną rezygnację z niej . A w razie rezygnacji - powrócę do dotychczasowej umowy .

A dotychczasowa umowa ulega anulowaniu w chwili podpisania nowej . Tak ja to przynajmniej zrozumiałem .


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Love

Bez czekania na nowy okres rozliczeniowy?
jakbyś miał na maila regulaminy (bez danych osobowych) to wrzuć nam na forum 🙂

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Orange Love

Moj okres rozliczeniowy jest od 10-ego  do 10-ego  każdego m-ca .

Dziś mamy piątek 3 luty . Kurier będzie we wtorek lub środę .A w następny piątek zaczyna się mój kolejny okres rozliczeniowy  . Konsultant powiedzial że on to tak wstawi w system  , żeby w przyszły piątek wraz z nowym okresem rozliczeniowym zaczęła się dla mnie nowa .


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Orange Love

@wlodarek1 Konsultant konsultantem, ale "papiery" muszą dotrzeć do centrali, jeśli zdążą przed 10tym to ok, jest szansa...


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Orange Love

Przed chwilą zalogowałem się na swoje konto tu na orange.pl i tam w opcji "umowy" 

pisze że " przekazano do firmy kurierskiej  , czekać na kuriera" . Gdy w czerwcu 2015 też kurier przywiózł nową umowę  to po jej podpisaniu wpisał coś do swojego "komputerka" 

i już ponoć w tym momencie do orange dotarło że sprawa ałatwiona pomyślnie .


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Orange Love

wlodarek1 napisał, że kurier przywiezie umowę i kartę SIM. Czyli co, żeby skorzystać z tej oferty i mieć darmowe rozmowy trzeba zacząć korzystać z nowego numeru komórkowego? A jak mam już numer komórkowy w Orange? Do oferty będzie zaliczany ten nowy numer z karty SIM, którą mi przyślą, a nie mój dotychczasowy, który mam od 20 lat?

Jeżeli tak to byłaby to chyba najbardziej bezsensowna oferta w historii Orange.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Love

Nie znamy jeszcze szczegółów, więc ciężko coś powiedzieć.