Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Love

Nie ma regulaminów opublikowanych, więc najlepiej skontaktuj się z BOK.

Na pewno w takiej konfiguracji usługi się nie ma, w pakietach jest łącznie telewizja, ew byłby pakiet 2w1 bez telefonu domowego.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 30
  • 29
  • 2

Orange Love

Są już regulaminy, jak i formularz online.

https://www.orange.pl/love/krok1/

 

Tylko formularz wydaje się lekko niedorobiony, nie uwzględnia migracji numeru POTS do VOIPa i przeniesienia numeru komorkowego z innej sieci. Ostatecznie i tak musiałem zadzwonić na infolinię. 

 

Z POTS-em zapowiadał się niezły fail, bo według konsultanta można było wziąść tylko nowy numer VOIP.

Jak powiedziałem mu, że w Funpacku się dało przeniesć, więc tutaj też musi, to poszedł na konsultacje do techników. Jak wrócił, to powiedział, że specjalnie dla mnie przeniosą numer.

 

Mam nadzieje, że wszystko pójdzie tak jak było ustalone.

Anonim

Nie dotyczy

Orange Love

Fajny i ciekawy technologicznie wpis o nowym routerze FunBox 3.0 -> http://www.telepolis.pl/wiadomosci/czym-rozni-sie-orange-funbox-3-0-od-funbox-2-0,2,3,38165.html

Anonim

Nie dotyczy

Orange Love

@Anonim @Piotrekk85 Jak widać ci, co mają, samą Neostradę pozostaje bez zmian. Czyli 29,24 zł za utrzymanie łączą. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Love

Znalazłem kwiatek w cenniku Orange Love jest zdanie "Jeżeli usługa Telefon komórkowy jest świadczona w sieci NMT 450i lub w roamingu nie mogą Państwo wykonywać połączeń na numery audioteksowe oraz na numery infolinii."- od 2010 roku chyba już sieci NMT nie ma, została zamieniona w całości na CDMA 😄
Anonim

Nie dotyczy

Orange Love

No to pięny kwiatek 🙂 😜 Nie wiem, Drogie Orange, ja "rzucę" swój biały fartuch  na rzecz pracy na Al. Jerozolimskich 😜 😉 Szefem dzaiłu "Błędów i kwiatków" zostanie @Piotrekk85, ja jego zastępcą 😜 😜 A co 😜 😜 Co Wy na to??

Anonim

Nie dotyczy

Orange Love

@Anonim Ja jestem za.... a co na to Orange? 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 10
  • 92
  • 0

Orange Love

Też jestem za 🙂


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 18
  • 48
  • 0

Orange Love

Drogo. Takie szybkości nie sa już wielką atrakcją.