Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Opłata za kontakt z BOK???

ROZWIĄZANE

Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Opłata za kontakt z BOK???

@Czullo A jak to wygląda u innych operatorów?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Opłata za kontakt z BOK???

@sebaswiderski tak się składa, że kiedyś pracowałem u jednego z operatorów (konkretnie u tego z karczochem w logo) i zadałem komuś to samo pytanie - czemu infolinia nie jest darmowa. Usłyszałem taką wersję, że jak była za free to ludzie dzwonili z głupotami albo nudziło im się więc chcieli po prostu pogadać, dwa to to, że i tak większość osób miała rozmowy za free na numery stacjonarne (był tam nr stacjonarny podany do kontaktu). a trzy to to, że zestawienie połączenia nawet 0-800 kosztuje i to wbrew pozorom nie mało a poza tym ktoś mógł zajmować linię temu, kto naprawdę potrzebuje pomocy technicznej lub dzwoni w konkretnej sprawie.

Mam nadzieję, że temat wyczerpałem 🙂


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 1
  • 0

Opłata za kontakt z BOK???

@sebaswiderski, w sierpniu br. przeniosłem usługi do Orange i również byłem zaskoczony faktem, iż kontakt z BOK jest płatny. W okresie przejściowym kontaktowałem się z BOK Orange korzystając z numeru T-mobile - mój poprzedni operator, gdyż takie połączenie było darmowe w odróżnieniu od kontaktu bezpośrednio z numeru Orange. Dodam, iż dla abonenta kontakt z BOK w T-Mobile był darmowy.

Anonim

Nie dotyczy

Opłata za kontakt z BOK???

  • W Play też są płatne. Też tam pracowałam więc pamiętam dokładnie. W Plusie nie płacę. 

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Opłata za kontakt z BOK???

@sebaswiderski jeden z wirtualnych, chyba a2mobile liczy sobie 5 PLN za połączenie. Teraz nie wiem, jakie są stawki. Play chyba ma podobne opłaty jak w Orange. T-Mobile BOK ma bezpłatny.