Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dlaczego tak pokazuje rachunek?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 28
  • 0

Dlaczego tak pokazuje rachunek?

Witam, w listopadzie zakupiłem 2x1GB za 3zł na jeden z moich numerów , pakiet jednorazowy internet. Dzisiaj jest nowy miesiąc a 6zł doliczono już do przyszłego rachunku który będzie w styczniu. W grudniu nic nie wykupiłem a doliczyło również jak za listopad. 

15 ODPOW. 15

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3221
  • 7515
  • 137

Dlaczego tak pokazuje rachunek?

Najczęściej 5zl doliczane jest za brak płatności rachunku w terminie, ale tutaj jest 6 zł. Zaloguj się na Mój Orange i sprawdź usługi itd aktywne na koncie. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 28
  • 0

Dlaczego tak pokazuje rachunek?

płatność mam w terminie, poza tym jeszcze nie mam rachunku więc nie mam jak zapłacić. doliczono 2 x po 3zl pakiet dodatkowy jest napisane w rachunku na mój orange, gdzie te pakiety były wykupione w listopadzie


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3221
  • 7515
  • 137

Dlaczego tak pokazuje rachunek?

Wejdź w usługi (Mó Orange) na koncie i sprawdź, bo może musisz wyłączyć te pakiety dodatkowe. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 28
  • 0

Dlaczego tak pokazuje rachunek?

to są pakiety jednorazowe. ich sie nie wyłacza. nie mam nawet doliczonego tego 2GB internetu do grudnia ale koszt doliczony. Tak samo było z darmowym music pass który właśnie odjeli ale czekam na rachunek za listopad ponieważ 15zł również wliczyli a było to darmowe.

 

 

Tak pokazuje, tylko że wykupione było w listopadzie

 

Opłaty jednorazowe

Inne usługi, za które płatność pobierana jest jednorazowo

Pakiety Dodatkowe

3,00 zł

Pakiety Dodatkowe

3,00 zł

Łączny koszt

6,00 zł


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3221
  • 7515
  • 137

Dlaczego tak pokazuje rachunek?

Najlepszym narzędziem jest Mój Orange -  zakładki - pakiety i usługi. W razie błednie naliczonych opłat za usługi, między innymi pakiety jednorazowe (zdarzyło się już że pakiet dodatkowy był dalej aktywny), należy złożyć reklamacje. 

 

Polecam także sprawdzić bilingi w Mój Orange😉


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 28
  • 0

Dlaczego tak pokazuje rachunek?

No mój jednorazowy nie jest aktywny bo nie doliczono 2GB do internetu ale koszt już doliczono. Ciekawe czemu nigdy nie pomylą się na korzyść klienta i nie dadzą ekstra internetu za darmo , ale pobrać opłatę za nie dodanie pakietu już potrafią


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Dlaczego tak pokazuje rachunek?

@misfer skontaktuj sie jutro z BOK i wyjasnij sprawe https://www.orange.pl/view/kontakt#


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3221
  • 7515
  • 137

Dlaczego tak pokazuje rachunek?

@misfer , koszt jest zawsze doliczony do najbliższego rachunku. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Dlaczego tak pokazuje rachunek?

@misfer a moze aktywowales w listopadzie ale juz po okresie rozliczeniowym i dlatego policzylo Ci w grudniu