Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dlaczego tak pokazuje rachunek?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 28
  • 0

Dlaczego tak pokazuje rachunek?

nie, to jest jednorazowy i w listopadzie też doszło do rachunku 6zł , mam okres rozliczeniowy do 5 grudnia więc nie mogło jak wykupiłem to ze 2tyg temu. poza tym- jednorazowy pakiet jest ważny tylko w danym okresie rozliczeniowym, niewykorzystane GB nie przechodzą na nowy okres.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 28
  • 0

Dlaczego tak pokazuje rachunek?

i do tego rachunku co otrzymam na dniach będzie to zaliczone , ale już widnieje 6zł w przyszłym który otrzymam w styczniu.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dlaczego tak pokazuje rachunek?

@misfer moim zdaniem jeszcze nie rozliczył się poprzedni okres rozliczeniowy. Odczekaj do czasu wystawienia faktury. Podejżewam, że jutro już będzie prawidłowo zaktualizowane.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 28
  • 0

Dlaczego tak pokazuje rachunek?

Kiedyś konsultant mówił mi że to niby prognoza , trochę dziwne ale odczekam do jutra jak mówisz, co do reklamacji nie mam  zastrzeżeń ostatnio wystawiono fakturę korygującą na 30zł, u mnie odkąd przeszedłem do orange same problemy.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dlaczego tak pokazuje rachunek?

@misfer daj znać, jak będzie wyglądała sytuacja.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 28
  • 0

Dlaczego tak pokazuje rachunek?

Ok, odezwę się jutro na 100%, w tym rachunku który otrzymam na dniach też mam doliczone 15zł za music pass który był darmowy i prawidłowo się wyłączył dzisiaj ale koszty doszły. Znowu kazano nam pisać reklamacje. Jakby nie można było przed wystawieniem usunąć źłe naliczenia.