Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Opłata za kontakt z BOK???

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

Opłata za kontakt z BOK???

Witam, od kiedy kasujecie za kontakt z BOK? Zawsze miałem Was za uczciwych na tle konkurencji, dlatego też jestem klientem od już chyba z min. 20 lat. Zapytam krótko - czy nie jest Wam WSTYD?

Pozdrawiam.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53103
  • 616

Opłata za kontakt z BOK???

@ZausznikZaloguj się na Mój Orange i z poziomu aplikacji czatuj. Faktem jest to, że sama komunikacja jest utrudniona, ale to zasługa Maxa. Zawsze możesz zapytać tu, a ktoś podpowie co dalej robić, a nawet czasem uda nam się problem definitywnie rozwiązać 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

14 ODPOW. 14

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 236
  • 316
  • 8

Opłata za kontakt z BOK???

Opłata za połączenie z BOK z Orange jest od kiedy pamiętam, a korzystam z ich usług już kilkanaście lat. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53103
  • 616

Opłata za kontakt z BOK???

@Zausznik Kiedyś infolinię były bezpłatne, ale prawa rynku zapewne  wymusiły...z drugiej strony masz bezpłatny czat https://www.orange.pl/view/kontakt gdzie proste rzeczy można załatwić. Gdy coś przerasta możliwości czatu jesteś kierowany do obsługi...alternatywa więc jest.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Opłata za kontakt z BOK???

@Zausznik ostatnie bezpłatne połączenia z BOK można było wykonać jakieś 2-3 lata temu, przy użyciu aplikacji Mój Orange 4.X. Połączenia na numer *100 lub 510 100 100 już są od bardzo dawna.

Odejściem może być kontakt na infolinię Orange z telefonu od konkurencji. Połączenie z oferty na kartę kosztuje 1,5 PLN za połączenie, niezależnie od czasu trwania rozmowy, z telefonu abonamentowego to koszt 29 groszy za minutę.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

Opłata za kontakt z BOK???

Kiedyś najczęściej komunikowałem się właśnie poprzez czat... ale coś ostatnio nie działa... może tylko u mnie... dziękuję Wam za wyjaśnienia - pozdrawiam 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53103
  • 616

Opłata za kontakt z BOK???

@ZausznikZaloguj się na Mój Orange i z poziomu aplikacji czatuj. Faktem jest to, że sama komunikacja jest utrudniona, ale to zasługa Maxa. Zawsze możesz zapytać tu, a ktoś podpowie co dalej robić, a nawet czasem uda nam się problem definitywnie rozwiązać 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Opłata za kontakt z BOK???

Połączenia z infolinia są płatne zgodnie z cennikiem operatora. Sprawa prosta operator przecież zatrudnia sztab ludzie do obsługi infolinii. Dodatkowo ma to zachęcić klienta do korzystania z innych form kontaktu albo załatwiania staw zdalnie. 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Opłata za kontakt z BOK???

Najzabawniejsze jest to że dzwoniąc z innej sieci na BOK Orange jest darmowy, ale nie dla ich własnych klientów 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Opłata za kontakt z BOK???

@Czullo pod warunkiem, że masz w innej sieci pakiet minut, to numer 510 100 100 jest traktowany jako połączenie na komórkę.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Opłata za kontakt z BOK???

Dokładnie tak, ale w orange majac pakiet minut lub darmowe polaczenia BOK Orange jest nadal płatny, Orange sam zacheca ich klientów do przechodzenia do innych sieci komórkowych.